Polovodičové optické zesilovače Výrobci

Box Optronics poskytuje 1310nm 1550nm SOA moduly, které mají vysoký optický zisk 15 dB nebo vyšší a nízkou hladinu šumu 7 dB nebo méně. Zisk závislý na polarizaci je také 1,0 dB nebo méně, což umožňuje zesílení signálu prakticky bez problémů. Modul je 14kolíkový kompaktní balíček s izolátorem a TEC (termoelektrický chladič).

SOA (Polovodičové optické zesilovače) je polovodičový prvek, který zesiluje světlo. Antireflexní zpracování se aplikuje na oba aspekty polovodičového laseru, aby se eliminovala struktura rezonátoru. Když světlo vniká z vnějšku polovodiče, je světlo zesíleno stimulovanou emisí.

Polovodičové optické zesilovačeslouží k zesílení optického signálu.Polovodičový optický zesilovačs jsou zahrnuty v modulech optického vysílače a přijímače používaných pro komunikaci mezi datovými centry k zesílení optického signálu v pásmu 1,3 um použitém pro komunikaci Ethernet za účelem kompenzace ztráty přenosu.
View as  
 
  • 1550nm 8dBm SM SOA Semiconductor Optical Amplifier je polovodičový optický zesilovač s vysokým ziskem signálu, který je určen k použití v obecných aplikacích ke zvýšení optického spouštěcího výkonu pro kompenzaci ztráty jiných optických zařízení. 1550nm 8dBm SM SOA Semiconductor Optical Amplifier lze objednat se vstupem / výstupem vlákna Single Mode (SM) nebo Polarization Maintain (PM). Tato verze modulu je ideálním stavebním kamenem pro systémové integrátory, zejména v optických komunikačních sítích a aplikacích CATV.

  • 1310nm 10dBm SOA Semiconductor Optical Amplifier SM Butterfly je navržen s použitím vysoce kvalitního úhlového SOA čipu a TEC, který může zajistit stabilní zesílený výstup pro velký dynamický vstupní signál. Zařízení jsou k dispozici ve standardním 14pólovém motýlovém balení v pásmech 1310 nm a 1550 nm. Zařízení SOA mají vysoký optický zisk, vysoký výstupní sytost, nízkou ztrátu závislou na polarizaci, nízkou hladinu šumu a široký rozsah vlnových délek. Máme možnosti optických izolátorů pro vstupní a / nebo výstupní stranu, stejně jako výstupní vlákna SM vláken, PM vláken a dalších speciálních vláken podle specifikace zákazníka. Tyto výrobky mají kvalifikaci Telcordia GR-468 a jsou v souladu s požadavky RoHS.

 1 
Přizpůsobené {klíčové slovo} lze zakoupit od společnosti Box Optronics. Jako jeden z profesionálních čínských Polovodičové optické zesilovače výrobců a dodavatelů pomáháme zákazníkům poskytovat lepší produktová řešení a optimalizovat průmyslové náklady. Polovodičové optické zesilovače vyrobené v Číně je nejen vysoce kvalitní, ale také levné. Naše výrobky můžete velkoobchodně prodávat za nízké ceny. Kromě toho také podporujeme hromadné balení. Naše hodnota je „zákazník na prvním místě, především služba, základ důvěryhodnosti, vzájemně výhodná spolupráce“. Pro více informací navštivte naši továrnu. Spolupracujte navzájem, abychom vytvořili lepší budoucnost a vzájemný prospěch.