Koaxiální pigtailed laserové diody

Koaxiální pigtailové laserové diody se skládají z nechlazeného DFB laseru nebo FP laserového čipu s kvantovou studnou, vestavěné InGaAs monitorovací fotodiody, 4pinového koaxiálního pigtailového typu nebo zásuvného balíčku, jednovidového vláknového spojovacího zařízení, SC/APC nebo FC/APC optický konektor a vestavěný optický izolátor. Jeho světelný zdroj pokrývá široký rozsah vlnových délek od 1270nm do 1610nm, celkem 18 vlnových délek. Další typické hodnoty pro koaxiální pigtailed laserové diody jsou ±10nm pro spektrální rozsah, spektrální šířka pásma je 0,32nm a rozsah výstupního výkonu od 1MW do 7MW. Tato řada produktů se nejčastěji používá ve světelných zdrojích a komunikačních systémech WDM, analogových komunikačních systémech CWDM, přenosových systémech zpětné trasy CATV a dalších analogových přenosových systémech.


Sestavy koaxiálních laserových diod BoxOptronics mají integrovaný optický izolátor. Přidání těchto izolátorů poskytuje ochranu proti zpětným odrazům a zajišťuje minimální optickou izolaci 30 dB při specifikované střední vlnové délce v celém rozsahu provozních teplot.


Koaxiální pigtailové laserové diody BoxOptronics zahrnují InGaAs pigtail fotodiodu, 1270nm~1610nm CWDM laserovou diodu, 1625nm 1650nm DFB laserovou diodu, CWDM s chladičem TEC atd.

View as  
 
  • 1100nm-1650nm koaxiální Pigtail Ingaas Photodiode využívá malé, koaxiální balení a detektorový čip InGaAs. Vyznačuje se velmi nízkou spotřebou energie, malým temným proudem, nízkou ztrátou zpětného toku, dobrou flexibilitou, velkou linearitou, kompaktním designem, malým objemem, vysokou spolehlivostí a dlouhou životností. Tato řada produktů se nejčastěji používá v přijímačích CATV, v přijímačích optických signálů v analogových systémech a v detektorech výkonu.

  • 1100nm-1650nm koaxiální Pigtail Ingaas Photodiode využívá malé, koaxiální balení a detektorový čip InGaAs. Vyznačuje se velmi nízkou spotřebou energie, malým temným proudem, nízkou ztrátou zpětného toku, dobrou flexibilitou, velkou linearitou, kompaktním designem, malým objemem, vysokou spolehlivostí a dlouhou životností. Tato řada produktů se nejčastěji používá v přijímačích CATV, v přijímačích optických signálů v analogových systémech a v detektorech výkonu.

  • Řada 1270nm DFB Coaxial Pigtail Laser Diode laserů MultiQuantum Well (MQW) Distributed Feedback (DFB) byla navržena speciálně pro splnění požadavků přenosu SONET CWDM. Zařízení se vyznačují vysokým výstupním výkonem a širokým rozsahem provozních teplot. Jejich nechlazené, hermeticky uzavřené balíčky s koaxiálním vláknem jsou nákladově efektivním prostředkem poskytování vysokorychlostního světelného zdroje pro aplikace se středním a dlouhým dosahem.

  • 1290nm koaxiální DFB laserová dioda s Pigtailem je InGaAsP/InP CWDM MQW-DFB laserové diodové moduly navržené pro WDM optické komunikační systémy. Tyto moduly mají nízký prahový proud a vysoký výkon při vysoké teplotě. Laserová dioda je namontována do koaxiálního pouzdra integrovaného s InGaAs monitorem PD a single-mode pigtai land Klienti mohou od nás využít tuto 1270nm-1610nm DFB laserovou diodu s Pigtailem za špičkové ceny od nás.

  • 1310nm koaxiální DFB Pigtail Laser Diode má vynikající simulační výkon díky použití DFB čipu. Výstupní výkon je řízen v rozmezí 1 až 4 mw na základě potřeb zákazníka, díky čemuž je tento laserový modul ideální pro použití v CATV, digitálním a analogovém přenosu signálu.

  • 1330nm 2mW 4mW koaxiální DFB Pigtail laserová dioda má vynikající simulační výkon díky použití DFB čipu. Výstupní výkon je řízen v rozmezí 1 až 4 mW na základě potřeb zákazníka, což z něj činí tento laserový modul ideální pro použití v CATV, digitálním a analogovém přenosu signálu.

 12345...6 
Přizpůsobené Koaxiální pigtailed laserové diody lze zakoupit od společnosti Box Optronics. Jako jeden z profesionálních výrobců a dodavatelů v Číně Koaxiální pigtailed laserové diody pomáháme zákazníkům poskytovat lepší řešení produktů a optimalizovat průmyslové náklady. Koaxiální pigtailed laserové diody vyrobené v Číně je nejen vysoce kvalitní, ale také levné. Naše produkty můžete velkoobchodně za nízké ceny. Kromě toho podporujeme také hromadné balení. Naší hodnotou je „zákazník na prvním místě, služba především, základ důvěryhodnosti, oboustranně výhodná spolupráce“. Pro více informací, vítejte na návštěvě naší továrny. Pojďme spolu spolupracovat, abychom vytvořili lepší budoucnost a vzájemný prospěch.