DFB motýlí lasery

Box Optronics Distributed Feedback DFB motýlkové lasery jsou jednofrekvenční laserové diody s úzkou čárou, které používají vlnitý vlnovod v aktivní oblasti laserové dutiny. Tyto motýlkové laserové diody DFB jsou umístěny ve 14kolíkovém motýlkovém balení. Zahrnují vláknové pigtaily o délce 1 až 1,5 m, zakončené FC/APC konektory. Každá laserová dioda v motýlkovém balení obsahuje datový list s provozními údaji pro konkrétní jednotku, Tyto lasery byly široce používány v systémech C/DWDM, optických senzorech, laserových zdrojích, systémech CATV, sítích LAN, WAN a metra, NH3, CH4 Gas detekce.


Box Optronics poskytují mnoho možností v DFB butterfly laserových diod, máme 1270nm ~ 1610nm 1310nm 1550nm CWDM 10mW 20mW DFB motýl laserová dioda, 1528,77 ~ 1610.06nm DWDM band Center Vlnové ITU vlnových délek 10mW 2mW DFB motýl laserová dioda, 1392nm 1512nm 1533nm 1567nm 1653nm 10mW butterfly laserová dioda pro detekci plynu.

Periodická struktura motýlího laseru DFB funguje jako distribuovaný reflektor, který poskytuje optickou zpětnou vazbu a výběr vlnové délky pro diodu. To umožňuje těmto laserům dosáhnout typické šířky čáry 2 MHz nebo 0,1 nm s vynikajícím poměrem potlačení bočního režimu (typicky 40 dB). Tyto lasery DFB jsou navrženy pro plynulé ladění proudu od 15 °C do 35 °C bez přeskakování. Tyto diody mohou být teplotně i proudově vyladěny tak, aby bylo dosaženo požadované provozní vlnové délky s typickým výstupním výkonem 10mW~100mW pro zařízení CWDM, DWDM.
View as  
 
  • 1064nm Single Mode Fiber Coupled DFB Laser Diode využívá planární konstrukci s čipem na subnosné. Vysoce výkonný čip je hermeticky uzavřen v 14kolíkovém motýlkovém obalu bez epoxidu a tavidla a je vybaven termistorem, termoelektrickým chladičem a monitorovací diodou. Tato 1064nm laserová dioda DFB poskytuje úzkopásmové spektrum bez šumu, a to i při změnách teploty, budícího proudu a optické zpětné vazby. Volba vlnové délky je k dispozici pro aplikace, které vyžadují nejvyšší výkon při řízení spektra s nejvyššími dostupnými výkony.

  • 1270nm až 1610nm CWDM 20mW SM nebo PM Fiber Coupled Laser pokrývá zákaznický výběr velkých vlnových délek od 1260nm do 1650nm, které jsou vyrobeny v hermeticky uzavřeném 14pinovém motýlkovém balení. Máme také úplný zákaznický výběr výstupních výkonů, typů balení a výstupních vláken SM vláken, PM vláken a dalších speciálních vláken.

  • Analogová laserová dioda DWDM DFB Butterfly pro CATV aplikace je hustý laser s multiplexním dělením s vlnovou délkou (DWDM) pro analogové aplikace. Je vybaven čipem s distribuovanou zpětnou vazbou, který byl navržen speciálně pro aplikace s rádiovou frekvencí (RF). Analogová laserová dioda DWDM DFB Butterfly má široký teplotní rozsah pro spolehlivý výkon v drsných prostředích uzlů a úzké konstrukce vysílačů. Je také vybaven nízkým adiabatickým pípnutím pro maximalizaci kvality signálu v krátkých a dlouhých délkách vláken. Vynikající inherentní linearita laseru minimalizuje degradaci vysílaných signálů způsobenou kanály s kvadraturní amplitudovou modulací (QAM). Všestranná analogová laserová dioda DWDM DFB Butterfly snižuje potřeby vláken architektury kabelové sítě a snižuje požadavky na vybavení v rozbočovači.

  • DWDM 10mW DFB Butterfly Laser Diode je vysoce výkonná DFB laserová dioda. Středové vlnové délky jsou na mřížce vlnových délek DWDM (ITU mřížka) s rozestupem kanálů 100 GHz. Laserový čip InGaAs MQW (multi-quantum well) DFB (distribuovaná zpětná vazba) je hermeticky uzavřen uvnitř 14pinového motýlkového pouzdra, vybaveného termistorem, termoelektrickým chladičem (TEC), monitorovací fotodiodou a vestavěným optickým izolátorem. Tento laserový modul má přenosovou rychlost 2,5 Gbps přímé modulace. Tento produkt lze použít v různých systémech OC-48 nebo STM-16.

  • Laserová dioda 10mW 20mW LAN WDM DFB se skládá ze čtyř vlnových délek: 1273,55nm, 1277,89nm, 1282,26nm, 1286,66nm, 1291,10nm, 1295,56nm,1295,56nm,815nm, 13nm Vlnová délka je teplotně stabilizovaná. Laserové diody jsou vyrobeny v hermeticky uzavřeném 14pinovém motýlkovém obalu, který obsahuje TEC, termistor, monitor PD a optický izolátor. Máme také kompletní zákaznický výběr výstupních výkonů, typů balení a SM vláken, PM vláken a dalších speciálních vláken. Tento modul splňuje požadavky popsané v požadavku Telcordia GR-468-CORE a je v souladu se směrnicemi RoHS.

  • Laserová dioda Butterfly 1270nm DFB 10mW je vyrobena v hermeticky uzavřeném 14pinovém motýlkovém obalu. Laserové diody obsahují termoelektrický chladič (TEC), termistor, monitorovací fotodiodu a optický izolátor pro zajištění vysoce kvalitního výkonu laseru. Máme také úplný zákaznický výběr výstupních výkonů, typů balení a výstupních vláken SM vláken, PM vláken a dalších speciálních vláken, můžeme také přizpůsobit vlnovou délku, pokrývá od 1270nm do 1650nm.

 12345...7 
Přizpůsobené DFB motýlí lasery lze zakoupit od společnosti Box Optronics. Jako jeden z profesionálních výrobců a dodavatelů v Číně DFB motýlí lasery pomáháme zákazníkům poskytovat lepší řešení produktů a optimalizovat průmyslové náklady. DFB motýlí lasery vyrobené v Číně je nejen vysoce kvalitní, ale také levné. Naše produkty můžete velkoobchodně za nízké ceny. Kromě toho podporujeme také hromadné balení. Naší hodnotou je „zákazník na prvním místě, služba především, základ důvěryhodnosti, oboustranně výhodná spolupráce“. Pro více informací, vítejte na návštěvě naší továrny. Pojďme spolu spolupracovat, abychom vytvořili lepší budoucnost a vzájemný prospěch.