Laserové diody TO-CAN

BoxOptronics nabízí laserové diody TO-CAN pro balení plechovek Ø4,6 mm, Ø5,6 mm. Mnohé z našich TO obsahují TEC, který podporuje regulaci teploty umístěné laserové diody.
View as  
 
  • Laserová dioda TO CAN VCSEL 850nm 10mW je standardní laser s vertikálním povrchem vyzařující dutinu (VCSEL) v balíčcích s vlákny připravenými k použití. je v malém balení TO56, Modulace a šířka >2GHz. Nabízíme 940nm 10mW laserovou diodu VCSEL s vícerežimovým optickým vláknem 50um nebo 62,5um jádrovým optickým vláknem.

  • 1653nm DFB laserová dioda pro snímání CH4 poskytuje spolehlivou, stabilní vlnovou délku a vysoký výstupní výkon, s kolimační čočkou. Tento laser s jedním podélným režimem je navržen speciálně pro aplikace snímání plynu zaměřené na metan (CH4). Výstup s malou šířkou čáry zlepšuje výkon aplikací v širokém rozsahu provozních podmínek.

  • Laserová dioda TO CAN VCSEL 940nm 10mW je standardní laser s vertikálním povrchem vyzařujícím dutinu (VCSEL) v balíčcích s vlákny připravenými k použití. je v malém balení TO56, Modulace a šířka >2GHz. Nabízíme 940nm 10mW laserovou diodu VCSEL s vícerežimovým optickým vláknem 50um nebo 62,5um jádrovým optickým vláknem.

  • Tato 1270nm 5mW laserová dioda TO-CAN DFB je produkt fungující v širokém teplotním rozsahu s nízkým koeficientem teploty a vlnové délky. Dobře se hodí pro aplikace, jako je výzkum komunikací, interferometrie a optická reflektometrie pro měření vzdálenosti ve vláknu nebo volném prostoru. Každé zařízení prochází testováním a zapálením. Tento laser je balen v 5,6 mm TO plechovce. Obsahuje integrovanou asférickou zaostřovací čočku v krytce, která umožňuje přizpůsobení bodu zaostření a numerické apertury (NA) vláknu SMF-28e+.

  • Tato 1290nm 5mW laserová dioda TO-CAN DFB je produkt fungující v širokém teplotním rozsahu s nízkým koeficientem teploty a vlnové délky. Dobře se hodí pro aplikace, jako je výzkum komunikací, interferometrie a optická reflektometrie pro měření vzdálenosti ve vláknu nebo volném prostoru. Každé zařízení prochází testováním a zapálením. Tento laser je balen v 5,6 mm TO plechovce. Obsahuje integrovanou asférickou zaostřovací čočku v krytce, která umožňuje přizpůsobení bodu zaostření a numerické apertury (NA) vláknu SMF-28e+.

  • Tato 1310nm 5mW laserová dioda TO-CAN DFB je produkt fungující v širokém teplotním rozsahu s nízkým koeficientem teploty a vlnové délky. Dobře se hodí pro aplikace, jako je výzkum komunikací, interferometrie a optická reflektometrie pro měření vzdálenosti ve vláknu nebo volném prostoru. Každé zařízení prochází testováním a zapálením. Tento laser je balen v 5,6 mm TO plechovce. Obsahuje integrovanou asférickou zaostřovací čočku v krytce, která umožňuje přizpůsobení bodu zaostření a numerické apertury (NA) vláknu SMF-28e+.

Přizpůsobené Laserové diody TO-CAN lze zakoupit od společnosti Box Optronics. Jako jeden z profesionálních výrobců a dodavatelů v Číně Laserové diody TO-CAN pomáháme zákazníkům poskytovat lepší řešení produktů a optimalizovat průmyslové náklady. Laserové diody TO-CAN vyrobené v Číně je nejen vysoce kvalitní, ale také levné. Naše produkty můžete velkoobchodně za nízké ceny. Kromě toho podporujeme také hromadné balení. Naší hodnotou je „zákazník na prvním místě, služba především, základ důvěryhodnosti, oboustranně výhodná spolupráce“. Pro více informací, vítejte na návštěvě naší továrny. Pojďme spolu spolupracovat, abychom vytvořili lepší budoucnost a vzájemný prospěch.