1550nm 8dBm SM SOA Semiconductor Optický zesilovač
  • 1550nm 8dBm SM SOA Semiconductor Optický zesilovač1550nm 8dBm SM SOA Semiconductor Optický zesilovač
  • 1550nm 8dBm SM SOA Semiconductor Optický zesilovač1550nm 8dBm SM SOA Semiconductor Optický zesilovač
  • 1550nm 8dBm SM SOA Semiconductor Optický zesilovač1550nm 8dBm SM SOA Semiconductor Optický zesilovač
  • 1550nm 8dBm SM SOA Semiconductor Optický zesilovač1550nm 8dBm SM SOA Semiconductor Optický zesilovač

1550nm 8dBm SM SOA Semiconductor Optický zesilovač

1550nm 8dBm SM SOA Semiconductor Optical Amplifier je polovodičový optický zesilovač s vysokým ziskem signálu, který je určen k použití v obecných aplikacích ke zvýšení optického spouštěcího výkonu pro kompenzaci ztráty jiných optických zařízení. 1550nm 8dBm SM SOA Semiconductor Optical Amplifier lze objednat se vstupem / výstupem vlákna Single Mode (SM) nebo Polarization Maintain (PM). Tato verze modulu je ideálním stavebním kamenem pro systémové integrátory, zejména v optických komunikačních sítích a aplikacích CATV.

posílat vyšetřování

výsledek vylíčení

1. Shrnutí 1550nm 8dBm SM SOA Semiconductor Optical Amplifier

1550nm 8dBm SM SOA Semiconductor Optical Amplifier je polovodičový optický zesilovač s vysokým ziskem signálu, který je určen k použití v obecných aplikacích ke zvýšení optického spouštěcího výkonu pro kompenzaci ztráty jiných optických zařízení. 1550nm 8dBm SM SOA Semiconductor Optical Amplifier lze objednat se vstupem / výstupem vlákna Single Mode (SM) nebo Polarization Maintain (PM). Tato verze modulu je ideálním stavebním kamenem pro systémové integrátory, zejména v optických komunikačních sítích a aplikacích CATV.

2. Představení 1550nm 8dBm SM SOA Semiconductor Optical Amplifier

1550nm 8dBm SM SOA Semiconductor Optical Amplifier je polovodičový optický zesilovač s vysokým ziskem signálu, který je určen k použití v obecných aplikacích ke zvýšení optického spouštěcího výkonu pro kompenzaci ztráty jiných optických zařízení. 1550nm 8dBm SM SOA Semiconductor Optical Amplifier lze objednat se vstupem / výstupem vlákna Single Mode (SM) nebo Polarization Maintain (PM). Tato verze modulu je ideálním stavebním kamenem pro systémové integrátory, zejména v optických komunikačních sítích a aplikacích CATV.

3. Vlastnosti 1550nm 8dBm SM SOA Semiconductor Optical Amplifier

Vlnová délka 1550 nm;

Velmi vysoký nasycený výstupní výkon (> 10 dBm);

Nízká hlučnost (<7,5 dB);

Nízké zvlnění ASE (<0,2 dB);

Nízká polarizační závislost (1 dB);

Návrh heterostruktury zakopané v InP;

K dispozici jako zabalené zařízení nebo čip na nosiči.

4. Aplikace 1550nm 8dBm SM SOA Semiconductor Optical Amplifier

Posilovač výkonu (sítě DWDM a CWDM);

Zesilovač přenosu;

Blok zisku OADM;

Přístup k zesilovači PON.

5. Elektro-optické charakteristiky (T = 25 â) 1550nm 8dBm SM SOA Semiconductor Optical Amplifier

Parametr   Symbol Stav Min. Typický Max. Jednotka
Střední vlnová délka   Î »c TL = 15~35– „CW 1510 1550 1570 nm
Provozní proud   IOP - - 350 600 mA
3dB optická šířka pásma   3d ”λ 3dB -   45 - nm
Výstupní výkon nasycení 3 dB   Psat CW 10   16 dBm
Small Signal [email protected]Î »c   Gmax - 13 16 - dB
Získejte zvlnění s ohledem na Î »   Î “G - - 0.5 1.0 dB
Obrázek šumu   NF - - 6.5 7.5 dB
Závislý zisk polarizace   PDG - 0.5 1.0 - dB
Optická izolace   ISO - 30 - - dB
TEC nastavená teplota   TS - 15 - 35
Proud termistoru   ITC - 10 - 100 μA
Odpor termistoru   RTH TL = 25… 9.5 10 10.5 KÎ ©
Teplota termistoru   - - - - 100 ° C

6. Podrobnosti o produktu 1550nm 8dBm SM SOA Semiconductor Optical Amplifier

  • KOLÍK OZNAČENÍ KOLÍK OZNAČENÍ
    1 TEC( + ï¼ ‰ 14 TEC(-ï¼ ‰
    2 Termistor 13 Případ uzemnění
    3 PD anoda 12 NC
    4 PD katoda 11 SLD katoda
    5 Termistor 10 SLD anoda
    6 NC 9 NC
    7 NC 8 NC

7. Dodávka, přeprava a obsluha 1550nm 8dBm SM SOA polovodičového optického zesilovače

Všechny produkty byly před odesláním otestovány;

Všechny produkty mají 1-3 letou záruku. (Poté, co se za záruční dobu začala účtovat odpovídající poplatek za údržbu.)

Vážíme si vaší firmy a nabízíme okamžité 7denní zásady vrácení. (7 dní po obdržení zboží);

Pokud položky, které zakoupíte v našem obchodě, nemají dokonalou kvalitu, to znamená, že nefungují elektronicky podle specifikací výrobců, jednoduše nám je vraťte k výměně nebo vrácení peněz;

Pokud jsou položky vadné, informujte nás prosím do 3 dnů od dodání;

Všechny položky musí být vráceny v původním stavu, aby byly způsobilé pro vrácení peněz nebo výměnu;

Kupující je odpovědný za veškeré vzniklé náklady na dopravu.

8. FAQ

Otázka: Jakou vlnovou délku potřebujete?

Odpověď: Box optronics může poskytnout verzi s vlnovou délkou 1310 nm nebo 1550 nm.

Otázka: Jaký je požadavek na výstupní výkon?

Odpověď: Box optronics lze přizpůsobit podle vašich požadavků.

Otázka: Jaký typ vlákna byste chtěli?

A: SM vlákno nebo PM vlákno.

Hot Tags: 1550nm 8dBm SM SOA Semiconductor Optical Amplifier, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, továrna, na míru, hromadně, Čína, vyrobené v Číně, levné, nízká cena, kvalita

příbuzný kategorietřída

posílat vyšetřování

Prosím, neváhejte zadat dotaz v níže uvedeném formuláři. Odpovíme vám za 24 hodin.