Vláknové laserové moduly Výrobci

Box Optronics nabízí vláknové laserové moduly s vlnovou délkou 976 nm, 1064 nm, 1310 nm, 1550 nm, vlnovou délkou pásma L, dokonce i vláknovým laserem s velmi úzkou šířkou čáry. Výstupní výkon je od 10 mW do 10 W. Moduly vláknového laseru byly široce používány při čerpání vláknovým laserem, zesilovačem dopovaným Erbiem, EDFA, Ramanovým zesilovačem, výzkumem nelineární optiky, zdrojem semenného světla, zdrojem vláknového laseru, optickým senzorem, komunikací optickými vlákny, akustickým senzorem, hydrofonem, optickým vláknem distribuované snímání, koherentní optická komunikace, systém DWDM atd.

Box Optronics poskytuje mnoho možností ve vláknových laserových modulech, máme vysoký výstupní výkon a výkon a spektrální stabilitu 974nm 976nm 200mW 400mW 600mW vláknový laserový zdroj s FBG frekvenčním zámkem; Nízká cena 1030nm 1060nm 1064nm 1070nm 200mW 400mW vláknové laserové moduly s vlákny SM nebo PM; levná 1310nm 1550nm CWDM vlnová délka, 10mW 20mW DFB single-mode nebo CW modul s udržováním polarizace vláknového laseru; 1450nm 1550nm 200mW 500mW Ramanův zesilovač Pump Laser; ITU-T standardní vlnová délka nebo DWDM vlnová délka C-pásmo a L-pásmo laditelný vláknový laserový modul; Vysokofrekvenční stabilita 1550nm 10dBm 20dBm ultra úzké vláknové laserové moduly.

Fiber Laser Modules adoptuje butterfly semiconductor laser chip, professional design of driving circuit and TEC control to ensure the safe operation of laser, stabilní výstupní výkon a spektrum, vhodný jako pumpový laserový zdroj vláknového laseru nebo EDFA vláknového zesilovače, lze jej poskytnout stolní nebo modulární balíček, tento modul poskytuje optický výstup pomocí PM vlákna nebo SM vlákna s FC / APC konektorem nebo přizpůsobit. Tyto moduly jsou ovládány pomocí konektoru RS-232 pomocí softwaru dodávaného se zařízením.
View as  
 
Přizpůsobené {klíčové slovo} lze zakoupit od společnosti Box Optronics. Jako jeden z profesionálních čínských Vláknové laserové moduly výrobců a dodavatelů pomáháme zákazníkům poskytovat lepší produktová řešení a optimalizovat průmyslové náklady. Vláknové laserové moduly vyrobené v Číně je nejen vysoce kvalitní, ale také levné. Naše výrobky můžete velkoobchodně prodávat za nízké ceny. Kromě toho také podporujeme hromadné balení. Naše hodnota je „zákazník na prvním místě, především služba, základ důvěryhodnosti, vzájemně výhodná spolupráce“. Pro více informací navštivte naši továrnu. Spolupracujte navzájem, abychom vytvořili lepší budoucnost a vzájemný prospěch.