Modul vláknového laseru Smf-28e o šířce čáry 1550nm
  • Modul vláknového laseru Smf-28e o šířce čáry 1550nmModul vláknového laseru Smf-28e o šířce čáry 1550nm
  • Modul vláknového laseru Smf-28e o šířce čáry 1550nmModul vláknového laseru Smf-28e o šířce čáry 1550nm
  • Modul vláknového laseru Smf-28e o šířce čáry 1550nmModul vláknového laseru Smf-28e o šířce čáry 1550nm
  • Modul vláknového laseru Smf-28e o šířce čáry 1550nmModul vláknového laseru Smf-28e o šířce čáry 1550nm

Modul vláknového laseru Smf-28e o šířce čáry 1550nm

Linewidth 1550nm Smf-28e Fiber Laser Module lze použít v optických vláknových senzorech, komunikaci s optickými vlákny, laserovém radaru a dalších oborech. Můžeme přijmout přizpůsobení střední vlnové délky, šířky spektra, výkonu a dalších parametrů.

posílat vyšetřování

výsledek vylíčení

1. Představení 1550nm vláknového laserového modulu Smf-28e Linewidth

1550nm vysoce výkonný vláknový laser využívá vysoce výkonné vlákno vzácných zemin v kombinaci se stabilním pohonem čerpadla a účinným tepelným managementem k dosažení vysoce výkonného jednovidového vláknového laserového výstupu. Může pracovat stabilně po dlouhou dobu a má vlastnosti stabilní vlnové délky a výkonu laseru. Může být použit v senzoru optických vláken, komunikaci s optickými vlákny, laserovém radaru a dalších oborech. Můžeme přijmout přizpůsobení střední vlnové délky, šířky spektra, výkonu a dalších parametrů.

2. Funkce 1550nm vláknového laserového modulu Smf-28e Linewidth

Úzká šířka čáry;

Výkonová a spektrální stabilita;

Benchtop nebo balíček modulů.

3. Aplikace 1550nm vláknového laserového modulu Smf-28e Linewidth

Optický senzor;

Komunikace pomocí optických vláken;

Testování zařízení.

4. Opticko-elektrická charakteristika 1550nm vláknového laserového modulu Smf-28e o šířce čáry

Parametry Jednotka Hodnoty Poznámky
Provozní vlnová délka nm 1550±1 1550~1570
Výstupní výkon W 5/10 Přizpůsobitelné
Spektrální šířka čáry MHz ≤ 3 100 kHz, 1 MHz
Poměr potlačení bočního režimu dB > 50  
Laserový režim - CW  
Nestabilita napájení
(krátkodobě 15 minut)
dB ≤±0,02  
Nestabilita napájení
(dlouhodobě 8 hodin)
dB ≤±0,05  
Konektor - Holé vlákno nebo kolimátor  
Typ vlákna - SMF-28e  
Rozměry mm 360(Š)×350(H)×120(V) Pracovní stůl
Zdroj napájení V AC 110~240V Pracovní stůl
Komunikační rozhraní - DB9 Female (RS232)  
Provozní teplota -20 ~ +65  
Skladovací teplota -40 ~ +85  

5. Typická charakteristická křivka 1550nm modulu vláknového laseru Smf-28e

6. Dodávka, doprava a obsluha 1550nm vláknového laserového modulu Smf-28e o šířce linky

Všechny produkty byly před odesláním testovány;

Na všechny produkty je poskytována záruka 1-3 roky. (Po uplynutí záruční doby za kvalitu se začal účtovat příslušný servisní poplatek.)

Vážíme si vašeho podnikání a nabízíme možnost okamžitého vrácení zboží do 7 dnů. (7 dní po obdržení položek);

Pokud položky, které zakoupíte v našem obchodě, nemají dokonalou kvalitu, to znamená, že nefungují elektronicky podle specifikací výrobce, jednoduše nám je vraťte k výměně nebo vrácení peněz;

Pokud jsou položky vadné, informujte nás prosím do 3 dnů od doručení;

Jakékoli položky musí být vráceny v původním stavu, aby měly nárok na vrácení peněz nebo výměnu;

Kupující je odpovědný za všechny vzniklé přepravní náklady.

7. Nejčastější dotazy

Q: Jakou vlnovou délku byste chtěli?

A: Máme možnost 1550nm a 1560nm.

Otázka: Jaký je požadavek na výstupní výkon?

Odpověď: Máme možnosti 5W a 10W, můžeme také přizpůsobit podle vašeho požadavku.

Otázka: Pokud jde o rozměr balíčku, máte nějaký požadavek?

Odpověď: Máme na výběr typ modulu a pracovní desku.

Hot Tags: Linewidth 1550nm Modul vláknového laseru Smf-28e, Výrobci, Dodavatelé, Velkoobchod, Továrna, Na zakázku, Hromadně, Čína, Vyrobeno v Číně, Levné, Nízká cena, Kvalita

příbuzný kategorietřída

posílat vyšetřování

Prosím, neváhejte zadat dotaz v níže uvedeném formuláři. Odpovíme vám za 24 hodin.