1550nm vláknový laser s modulem ovladače
  • 1550nm vláknový laser s modulem ovladače1550nm vláknový laser s modulem ovladače
  • 1550nm vláknový laser s modulem ovladače1550nm vláknový laser s modulem ovladače
  • 1550nm vláknový laser s modulem ovladače1550nm vláknový laser s modulem ovladače
  • 1550nm vláknový laser s modulem ovladače1550nm vláknový laser s modulem ovladače

1550nm vláknový laser s modulem ovladače

1550nm vláknový laser s řídicím modulem využívá polovodičový laserový čip DFB, jednorežimový výstup vlákna, profesionální design řídicího obvodu a řízení TEC pro zajištění bezpečného a stabilního provozu laseru.

posílat vyšetřování

výsledek vylíčení

1. Představení 1550nm vláknového laseru s modulem ovladače

1550nm laserový zdroj s jednou vlnovou délkou využívá polovodičový laserový čip DFB, jednorežimový výstup vlákna, profesionální design řídicího obvodu a řízení TEC pro zajištění bezpečného a stabilního provozu laseru.

2. Funkce 1550nm vláknového laseru s modulem ovladače

Vysoký výstupní výkon;

Výkonová a spektrální stabilita;

Benchtop nebo balíček modulů.

3. Aplikace 1550nm vláknového laseru s modulem ovladače

Optický senzor;

Vláknový laser;

Výzkum nelineární optiky.

4. Opticko-elektrická charakteristika 1550nm vláknového laseru s modulem ovladače

Parametry Jednotka Hodnoty Poznámky
Provozní vlnová délka nm 1550±0,5 C-pásmo ITU
Výstupní výkon mW 10~2000 Přizpůsobitelné
Spektrální šířka čáry MHz ≤ 3 100 kHz, 1 MHz
Poměr potlačení bočního režimu dB > 50  
Nestabilita napájení
(krátkodobě 15 minut)
dB ≤±0,02  
Nestabilita napájení
(dlouhodobě 8 hodin)
dB ≤±0,05  
Konektor - FC/APC  
Typ vlákna - SMF-28e  
Rozměry mm 260(Š)×280(H)×120(V) Pracovní stůl
150(Š)×125(H)×30(V) Modul
Zdroj napájení V AC 110~240V Pracovní stůl
DC 5V/4A Modul
Komunikační rozhraní - DB9 Female (RS232)  
Provozní teplota -20 ~ +65  
Skladovací teplota -40 ~ +85  

5. Typická charakteristická křivka 1550nm vláknového laseru s modulem ovladače

6. Dodávka, doprava a poskytování 1550nm vláknového laseru s modulem ovladače

Všechny produkty byly před odesláním testovány;

Na všechny produkty je poskytována záruka 1-3 roky. (Po uplynutí záruční doby za kvalitu se začal účtovat příslušný servisní poplatek.)

Vážíme si vašeho podnikání a nabízíme možnost okamžitého vrácení zboží do 7 dnů. (7 dní po obdržení položek);

Pokud položky, které zakoupíte v našem obchodě, nemají dokonalou kvalitu, to znamená, že nefungují elektronicky podle specifikací výrobce, jednoduše nám je vraťte k výměně nebo vrácení peněz;

Pokud jsou položky vadné, informujte nás prosím do 3 dnů od doručení;

Jakékoli položky musí být vráceny v původním stavu, aby měly nárok na vrácení peněz nebo výměnu;

Kupující je odpovědný za veškeré vzniklé přepravní náklady.

7. Nejčastější dotazy

Q: Jakou vlnovou délku byste chtěli?

A: Máme možnosti 1530nm 1550nm 1560nm.

Otázka: Jaký je požadavek na výstupní výkon?

Odpověď: Máme 10mW 100mW a 1000mW, můžeme také přizpůsobit podle vašeho požadavku.

Otázka: Pokud jde o rozměr balíčku, máte nějaký požadavek?

Odpověď: Máme na výběr typ modulu a pracovní desku.

Hot Tags: 1550nm vláknový laser s modulem ovladače, Výrobci, Dodavatelé, Velkoobchod, Továrna, Na míru, Hromadné, Čína, Vyrobeno v Číně, Levné, Nízká cena, Kvalita

příbuzný kategorietřída

posílat vyšetřování

Prosím, neváhejte zadat dotaz v níže uvedeném formuláři. Odpovíme vám za 24 hodin.