Vysoce výkonná širokopásmová 850nm SLED dioda pro lékařské OCT
  • Air ProVysoce výkonná širokopásmová 850nm SLED dioda pro lékařské OCT
  • Air ProVysoce výkonná širokopásmová 850nm SLED dioda pro lékařské OCT
  • Air ProVysoce výkonná širokopásmová 850nm SLED dioda pro lékařské OCT
  • Air ProVysoce výkonná širokopásmová 850nm SLED dioda pro lékařské OCT

Vysoce výkonná širokopásmová 850nm SLED dioda pro lékařské OCT

Můžete si být jisti, že si koupíte vysoce výkonnou širokopásmovou 850nm SLED diodu pro lékařské OCT z naší továrny a my vám nabídneme nejlepší poprodejní servis a včasné dodání.

posílat vyšetřování

výsledek vylíčení

1. Představení vysoce výkonné širokopásmové 850nm SLED diody pro lékařské OCT

Tato laserová dioda specifikuje požadavky na modul jednovidové optické superluminiscenční světlo emitující diody (SLED) používaný ve vysoce spolehlivých aplikacích. Dokument specifikuje modul a také konkrétní čip na montáži, který by měl být použit k sestavení modulu.

2. Funkce vysoce výkonné širokopásmové 850nm SLED diody pro lékařské OCT

850nm vysoký výkon SLED;

Chlazený 14PIN Dual-In-Line (DIL) a Butterfly balíček;

S fotodiodou externího monitoru;

FC/APC konektor.

3. Aplikace vysoce výkonné širokopásmové 850nm SLED diody pro lékařské OCT

Oční a lékařské OCT;

Gyroskopy z optických vláken;

Snímání proudu z optických vláken.

4. Opticko-elektrická charakteristika vysoce výkonné širokopásmové 850nm SLED diody pro lékařské OCT

Parametr Symbol Min. Typ. Max. Jednotka
Provozní proud LI 0 - 140 mA
Napájení v SMF PO 3 5 - mW
Středová vlnová délka »C 830 850 870 nm
Šířka pásma FWHM - 40 50 - nm
Spektrální zvlnění [RB=0,1nm] - - 0.1 0.2 dB
Monitorujte proud diody IMPD 50 200 (**) - A
Předpětí monitoru PD Vb 0 - -10 V
Provozní proud LI 0 - 140 mA
Síla ex-fazeta PO 9 15 - mW
Středová vlnová délka »C 830 850 870 nm
Šířka pásma FWHM - 40 50 - nm
Spektrální zvlnění [RB=0,1nm] - - 0.1 0.2 dB

5. Podrobnosti o produktu vysoce výkonné širokopásmové 850nm SLED diody pro lékařské OCT

850nm SLED diodové spektrum.

6. Dodávka, doprava a poskytování vysoce výkonné širokopásmové 850nm SLED diody pro lékařské OCT

Všechny produkty byly před odesláním testovány;

Na všechny produkty je poskytována záruka 1-3 roky. (Po uplynutí záruční doby za kvalitu se začal účtovat příslušný servisní poplatek.)

Vážíme si vašeho podnikání a nabízíme možnost okamžitého vrácení zboží do 7 dnů. (7 dní po obdržení položek);

Pokud položky, které zakoupíte v našem obchodě, nemají dokonalou kvalitu, to znamená, že nefungují elektronicky podle specifikací výrobce, jednoduše nám je vraťte k výměně nebo vrácení peněz;

Pokud jsou položky vadné, informujte nás prosím do 3 dnů od doručení;

Jakékoli položky musí být vráceny v původním stavu, aby měly nárok na vrácení peněz nebo výměnu;

Kupující je odpovědný za všechny vzniklé přepravní náklady.

7. Nejčastější dotazy

Otázka: Jaký je balíček, který potřebujete?

Odpověď: Box optronics může přizpůsobit balíček podle vašich potřeb.

Otázka: Jaký je požadavek na výstupní výkon?

Odpověď: Box opttronics lze přizpůsobit podle vašich požadavků.

Hot Tags: Vysoce výkonná širokopásmová 850nm SLED dioda pro lékařské OCT, Výrobci, Dodavatelé, Velkoobchod, Továrna, Na zakázku, Hromadně, Čína, Vyrobeno v Číně, Levné, Nízká cena, Kvalita

příbuzný kategorietřída

posílat vyšetřování

Prosím, neváhejte zadat dotaz v níže uvedeném formuláři. Odpovíme vám za 24 hodin.