Superluminiscenční diodové SLD s 850nm 5mW s vláknovou vazbou
  • Superluminiscenční diodové SLD s 850nm 5mW s vláknovou vazbouSuperluminiscenční diodové SLD s 850nm 5mW s vláknovou vazbou
  • Superluminiscenční diodové SLD s 850nm 5mW s vláknovou vazbouSuperluminiscenční diodové SLD s 850nm 5mW s vláknovou vazbou
  • Superluminiscenční diodové SLD s 850nm 5mW s vláknovou vazbouSuperluminiscenční diodové SLD s 850nm 5mW s vláknovou vazbou
  • Superluminiscenční diodové SLD s 850nm 5mW s vláknovou vazbouSuperluminiscenční diodové SLD s 850nm 5mW s vláknovou vazbou

Superluminiscenční diodové SLD s 850nm 5mW s vláknovou vazbou

Superluminiscenční diodové SLD 850nm 5mW s vláknovou vazbou jsou zdrojem světla pro systémy přenosu vláken, gyroskopy z optických vláken, senzory z optických vláken, optická koherenční tomografie, optická měření. Dioda je balena ve 14kolíkovém standardním motýlkovém balení s monitorovací fotodiodou a termoelektrickým chladičem (TEC). Modul je pigtailován jednovidovým polarizačním udržovacím vláknem a je konektorován konektorem FC / APC.

posílat vyšetřování

výsledek vylíčení

1. Shrnutí 850nm 5mW vláknově vázaných superluminiscenčních diod SLD

Superluminiscenční diodové SLD 850nm 5mW s vláknovou vazbou jsou zdrojem světla pro systémy přenosu vláken, gyroskopy z optických vláken, senzory z optických vláken, optická koherenční tomografie, optická měření. Dioda je balena ve 14kolíkovém standardním motýlkovém balení s monitorovací fotodiodou a termoelektrickým chladičem (TEC). Modul je pigtailován jednovidovým polarizačním udržovacím vláknem a je konektorován konektorem FC / APC.

2. Představení 850nm 5mW vláknově vázaných superluminiscenčních diod SLD

Superluminiscenční diodové SLD 850nm 5mW s vláknovou vazbou jsou zdrojem světla pro systémy přenosu vláken, gyroskopy z optických vláken, senzory z optických vláken, optická koherenční tomografie, optická měření. Dioda je balena ve 14kolíkovém standardním motýlkovém balení s monitorovací fotodiodou a termoelektrickým chladičem (TEC). Modul je pigtailován jednovidovým polarizačním udržovacím vláknem a je konektorován konektorem FC / APC.

3. Vlastnosti 850nm 5mW vláknově vázaných superluminiscenčních diod SLD

Optický výkon: 5mW;

FC / APC konektor;

Efektivní propojení do single mode vlákna;

4kolíkový motýlí balíček;

CW nebo pulzní provoz;

Interní monitor PD a TEC;

SM nebo PM vlákno;

Nízká spotřeba.

4. Aplikace 850nm 5mW vláknově vázaných superluminiscenčních diod SLD

Přenosový systém z optických vláken;

Gyroskop s optickými vlákny;

Optický senzor;

Optická koherentní tomografie;

Opticky měřený světelný zdroj.

5. Opticko-elektrické charakteristiky 850nm 5mW vláknově vázaných superluminiscenčních diod SLD

Parametr Symbol Min. Typ. Max. Jednotka
Provozní proud LI 0 - 140 mA
Napájení v SMF PO 3 5 - mW
Středová vlnová délka C »C. 830 850 870 nm
Šířka pásma FWHM - 40 50 - nm
Spektrální zvlnění [RB = 0,1 nm] - - 0.1 0.2 dB
Monitorujte diodový proud IMPD 50 200 (**) - A
Napětí předpětí monitoru PD Vb 0 - -10 V
Provozní proud LI 0 - 140 mA
Síla ex-fazeta PO 9 15 - mW
Středová vlnová délka C »C. 830 850 870 nm
Šířka pásma FWHM - 40 50 - nm
Spektrální zvlnění [RB = 0,1 nm] - - 0.1 0.2 dB

6. Detaily produktu 850nm 5mW Fiber Coupled Superluminescent Diode SLDs

850nm SLED diodové spektrum.

Výkres balení a definice PIN-OUT (jednotka: mm)

  • KOLÍK OZNAČENÍ KOLÍK OZNAČENÍ
    1 TEC( + ï¼ ‰ 14 TEC(-ï¼ ‰
    2 Termistor 13 Případ uzemnění
    3 PD anoda 12 NC
    4 PD katoda 11 SLD katoda
    5 Termistor 10 SLD anoda
    6 NC 9 NC
    7 NC 8 NC

8. Dodávka, přeprava a obsluha 850nm 5mW vláknově vázaných superluminiscenčních diod SLD

Všechny produkty byly před odesláním otestovány;

Všechny produkty mají 1-3 letou záruku. (Poté, co se za záruční dobu začala účtovat odpovídající poplatek za údržbu.)

Vážíme si vaší firmy a nabízíme okamžité 7denní zásady vrácení. (7 dní po obdržení zboží);

Pokud položky, které zakoupíte v našem obchodě, nemají dokonalou kvalitu, to znamená, že nefungují elektronicky podle specifikací výrobců, jednoduše nám je vraťte k výměně nebo vrácení peněz;

Pokud jsou položky vadné, informujte nás prosím do 3 dnů od dodání;

Všechny položky musí být vráceny v původním stavu, aby byly způsobilé pro vrácení peněz nebo výměnu;

Kupující je odpovědný za veškeré vzniklé náklady na dopravu.

9. FAQ

Otázka: Jaký balíček potřebujete?

Odpověď: Box optronics může balíček přizpůsobit vašim potřebám.

Otázka: Jaký je požadavek na výstupní výkon?

Odpověď: Box optronics lze přizpůsobit podle vašich požadavků.

Hot Tags: 850nm 5mW Fiber Coupled Superluminescent Diode SLDs, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, továrna, na míru, hromadně, Čína, vyrobené v Číně, levné, nízká cena, kvalita

příbuzný kategorietřída

posílat vyšetřování

Prosím, neváhejte zadat dotaz v níže uvedeném formuláři. Odpovíme vám za 24 hodin.