1550nm kontinuální laserový modul s rozmítanou vlnovou délkou
  • 1550nm kontinuální laserový modul s rozmítanou vlnovou délkou1550nm kontinuální laserový modul s rozmítanou vlnovou délkou
  • 1550nm kontinuální laserový modul s rozmítanou vlnovou délkou1550nm kontinuální laserový modul s rozmítanou vlnovou délkou
  • 1550nm kontinuální laserový modul s rozmítanou vlnovou délkou1550nm kontinuální laserový modul s rozmítanou vlnovou délkou
  • 1550nm kontinuální laserový modul s rozmítanou vlnovou délkou1550nm kontinuální laserový modul s rozmítanou vlnovou délkou

1550nm kontinuální laserový modul s rozmítanou vlnovou délkou

1550nm kontinuální laserový modul s rozmítanou vlnovou délkou využívá vyhrazený polovodičový laserový čip pro realizaci vysokorychlostního skenovacího laserového výstupu s vlnovou délkou z jednovidového vlákna. Profesionálně navržený hnací obvod a řízení TEC zajišťují bezpečný a stabilní provoz laseru. K dispozici je stolní nebo modulární balení.

posílat vyšetřování

výsledek vylíčení

1. Zavedení 1550nm kontinuálního laserového modulu s rozmítanou vlnovou délkou

1550nm kontinuální laserový modul s rozmítanou vlnovou délkou využívá vyhrazený polovodičový laserový čip pro realizaci vysokorychlostního skenovacího laserového výstupu s vlnovou délkou z jednovidového vlákna. Profesionálně navržený hnací obvod a řízení TEC zajišťují bezpečný a stabilní provoz laseru. K dispozici je stolní nebo modulární balení.

2. Funkce 1550nm kontinuálního laserového modulu s rozmítanou vlnovou délkou

Vysoký výstupní výkon;

Širokospektrální skenování;

Modul nebo Benchtop balíček;

Vysokorychlostní skenování.

3. Aplikace 1550nm kontinuálního laserového modulu s rozmítanou vlnovou délkou

dotazování snímače FBG;

Vláknový laserový zdroj;

Laboratorní testování a měření.

4. Opticko-elektrická charakteristika 1550nm kontinuálního laserového modulu s rozmítanou vlnovou délkou

Parametry Jednotka Hodnoty Poznámky
Široký rozsah vlnových délek nm 1543~1551 > 8 nm
Frekvence zametání kHz 1~100  
Spektrální šířka čáry MHz ≤100  
Minimální krok skenování odpoledne 2  
Poměr potlačení bočního režimu dB >50  
Výstupní výkon mW ≥20  
Nestabilita napájení
(krátkodobě 15 minut)
dB ≤0,02  
Nestabilita napájení
(dlouhodobě 8 hodin)
dB ≤0,05  
Konektor - FC/APC  
Typ vlákna - SMF-28  
Typ komunikace - Knoflík Pracovní stůl
RS232 Modul
Komunikační rozhraní - *Volitelný Pracovní stůl
DB9 Žena Modul
Rozměry mm 260(Š)×320(H)×120(V) Pracovní stůl
150(Š)×125(H)×20(V) Modul
Zdroj napájení V 100~240V AC, <30W Pracovní stůl
5V DC, <15W Modul
Synchronní spouštěcí impuls - TTL,Interní spoušť  
Provozní teplota -20 ~ +65  
Skladovací teplota -40 ~ +85  

5. Typická charakteristická křivka 1550nm kontinuálního laserového modulu s rozmítanou vlnovou délkou

Spektrum @100kHz rozmítání Spektrum @Statické nerozmítání

6. Dodání, expedice a poskytování 1550nm laserového modulu s kontinuální vlnovou délkou

Všechny produkty byly před odesláním testovány;

Na všechny produkty je poskytována záruka 1-3 roky. (Po uplynutí záruční doby za kvalitu se začal účtovat příslušný servisní poplatek.)

Vážíme si vašeho podnikání a nabízíme možnost okamžitého vrácení zboží do 7 dnů. (7 dní po obdržení položek);

Pokud položky, které zakoupíte v našem obchodě, nemají dokonalou kvalitu, to znamená, že nefungují elektronicky podle specifikací výrobce, jednoduše nám je vraťte k výměně nebo vrácení peněz;

Pokud jsou položky vadné, informujte nás prosím do 3 dnů od doručení;

Jakékoli položky musí být vráceny v původním stavu, aby měly nárok na vrácení peněz nebo výměnu;

Kupující je odpovědný za všechny vzniklé přepravní náklady.

7. Nejčastější dotazy

Q: Jakou vlnovou délku byste chtěli?

A: Vlnová délka 1550nm.

Otázka: Jaký je požadavek na výstupní výkon?

Odpověď: Máme možnosti 20 mW, můžeme také přizpůsobit podle vašeho požadavku.

Otázka: Pokud jde o rozměr balíčku, máte nějaký požadavek?

Odpověď: Máme na výběr typ modulu a pracovní desku.

Hot Tags: 1550nm kontinuální laserový modul s rozmítanou vlnovou délkou, Výrobci, Dodavatelé, Velkoobchod, Továrna, Na míru, Hromadné, Čína, Vyrobeno v Číně, Levné, Nízká cena, Kvalita

příbuzný kategorietřída

posílat vyšetřování

Prosím, neváhejte zadat dotaz v níže uvedeném formuláři. Odpovíme vám za 24 hodin.