C-band 1550nm ASE širokopásmový světelný zdroj pro lékařské zobrazovací řešení
  • Air ProC-band 1550nm ASE širokopásmový světelný zdroj pro lékařské zobrazovací řešení
  • Air ProC-band 1550nm ASE širokopásmový světelný zdroj pro lékařské zobrazovací řešení
  • Air ProC-band 1550nm ASE širokopásmový světelný zdroj pro lékařské zobrazovací řešení
  • Air ProC-band 1550nm ASE širokopásmový světelný zdroj pro lékařské zobrazovací řešení

C-band 1550nm ASE širokopásmový světelný zdroj pro lékařské zobrazovací řešení

Jako profesionální výrobce bychom vám rádi poskytli C-band 1550nm ASE širokopásmový světelný zdroj pro lékařské zobrazovací řešení. A my vám nabídneme nejlepší poprodejní servis a včasné dodání.

posílat vyšetřování

výsledek vylíčení

1. Zavedení širokopásmového světelného zdroje ASE v pásmu C 1550nm pro řešení lékařského zobrazování

Modul širokopásmového zdroje světla ASE s optickým vláknem využívá technologii spektrálního zploštění a s vyšším výstupním výkonem a provozní vlnová délka pokrývá pásmo C, což je vhodné pro aplikace, jako je snímání optických vláken. Pro usnadnění monitorování stavu modulu světelného zdroje lze poskytnout rozhraní RS-232 a software hostitelského počítače.

2. Funkce širokopásmového světelného zdroje ASE v pásmu C 1550nm pro řešení lékařského zobrazování

Stabilita výkonu;

Ploché spektrum;

Vzdálené sledování.

3. Aplikace širokopásmového světelného zdroje ASE v pásmu C 1550nm pro řešení lékařského zobrazování

Snímání optických vláken;

Lékařské zobrazování;

Testování optických zařízení.

4. Opticko-elektrická charakteristika C-pásma 1550nm ASE širokopásmového světelného zdroje pro lékařské zobrazovací řešení

Parametry Jednotka Hodnoty Poznámky
Provozní vlnová délka nm 1528~1563 C pásmo
Výstupní výkon mW 10/20/50/100  
Nastavitelný výkon (volitelně) - Rozsah nastavení 10% ~ 100% Konstantní spektrální plochost
Spektrální plochost dB 1,5 (Typ), 2 (Max.)  
Výstupní izolace dB >35  
Nestabilita napájení
(krátkodobě 15 minut)
dB ≤±0,02  
Nestabilita napájení
(dlouhodobě 8 hodin)
dB ≤±0,05  
Stupeň polarizace dB ≤0,2  
Konektor - FC/APC  
Typ vlákna - SMF-28e  
Rozměry mm 260(Š)×280(H)×120(V) Pracovní stůl
150(Š)×125(H)×20(V) Modul
Zdroj napájení V AC 110~240V, <30W Pracovní stůl
DC 5V, <15W Modul
Komunikační rozhraní - DB9 Female (RS232)  
Provozní teplota -5 ~ +55  
Skladovací teplota -40 ~ +85  

5. Podrobnosti o produktu C-band 1550nm ASE širokopásmového světelného zdroje pro lékařské zobrazovací řešení

C-pásmové ASE spektrum.

Verze s nastavitelným výkonem C-band ASE spektrum (1 ~ 10 MW nastavitelné)

6. Dodávka, doprava a poskytování širokopásmového světelného zdroje ASE v pásmu C 1550nm pro řešení lékařského zobrazování

Všechny produkty byly před odesláním testovány;

Na všechny produkty je poskytována záruka 1-3 roky. (Po uplynutí záruční doby za kvalitu se začal účtovat příslušný servisní poplatek.)

Vážíme si vašeho podnikání a nabízíme možnost okamžitého vrácení zboží do 7 dnů. (7 dní po obdržení položek);

Pokud položky, které zakoupíte v našem obchodě, nemají dokonalou kvalitu, to znamená, že nefungují elektronicky podle specifikací výrobce, jednoduše nám je vraťte k výměně nebo vrácení peněz;

Pokud jsou položky vadné, informujte nás prosím do 3 dnů od doručení;

Jakékoli položky musí být vráceny v původním stavu, aby měly nárok na vrácení peněz nebo výměnu;

Kupující je odpovědný za všechny vzniklé přepravní náklady.

7. Nejčastější dotazy

Otázka: Jakou vlnovou délku potřebujete?

A: Vlnová délka pásma C nebo L.

Otázka: Jaký je požadavek na výstupní výkon?

Odpověď: Box opttronics lze přizpůsobit podle vašich požadavků.

Otázka: Pokud jde o rozměr balíčku, máte nějaký požadavek?

Odpověď: Máme na výběr typ modulu a pracovní desku.

Hot Tags: C-band 1550nm ASE Širokopásmový světelný zdroj pro lékařské zobrazovací řešení, Výrobci, Dodavatelé, Velkoobchod, Továrna, Na zakázku, Hromadně, Čína, Vyrobeno v Číně, Levné, Nízká cena, Kvalita

příbuzný kategorietřída

posílat vyšetřování

Prosím, neváhejte zadat dotaz v níže uvedeném formuláři. Odpovíme vám za 24 hodin.