Širokopásmový světelný zdroj SLD 1550nm
  • Širokopásmový světelný zdroj SLD 1550nmŠirokopásmový světelný zdroj SLD 1550nm
  • Širokopásmový světelný zdroj SLD 1550nmŠirokopásmový světelný zdroj SLD 1550nm
  • Širokopásmový světelný zdroj SLD 1550nmŠirokopásmový světelný zdroj SLD 1550nm
  • Širokopásmový světelný zdroj SLD 1550nmŠirokopásmový světelný zdroj SLD 1550nm

Širokopásmový světelný zdroj SLD 1550nm

1310nm širokopásmový světelný zdroj SLD využívá polovodičovou superzářivou diodu pro výstup širokopásmového spektra a současně má vyšší výstupní výkon. Pracovní vlnovou délku lze vybrat z 840nm, 1310nm, 1550nm a jiné vlnové délky, která je vhodná pro aplikace, jako je snímání optických vláken. Můžeme poskytnout komunikační rozhraní a hostitelský počítačový software pro usnadnění monitorování stavu světelného zdroje.

posílat vyšetřování

výsledek vylíčení

1. Zavedení širokopásmového světelného zdroje SLD 1550nm

Širokopásmový světelný zdroj SLD 1550 nm využívá polovodičovou superzářivou diodu pro výstup širokopásmového spektra a současně má vyšší výstupní výkon. Pracovní vlnovou délku lze vybrat z 840nm, 1310nm, 1550nm a jiné vlnové délky, která je vhodná pro aplikace, jako je snímání optických vláken. Můžeme poskytnout komunikační rozhraní a hostitelský počítačový software pro usnadnění monitorování stavu světelného zdroje.

2. Funkce širokopásmového světelného zdroje SLD 1550nm

Ultra široké spektrum;

Nízké spektrální zvlnění;

Spektrální plochost;

Přizpůsobitelná velikost.

3. Aplikace 1550nm SLD širokopásmového světelného zdroje

Senzor vláken;

Lékařské zobrazování;

Testování zařízení s optickými vlákny.

4. Opticko-elektrická charakteristika širokopásmového světelného zdroje SLD 1550nm

Parametry Jednotka Hodnoty Poznámky
Provozní vlnová délka nm 1550  
Výstupní výkon mW 1 mW/5 mW/10 mW  
Spektrální hustota výkonu dBm/nm -25  
Spektrální zvlnění dB <0,2  
Krátkodobá stabilita (15 minut) dB â ‰ ¤ ± 0,02  
Dlouhodobá stabilita (8 hodin) dB â ‰ ¤ ± 0,05  
Rozměry mm 195 (Š) × 220 (H) × 120 (V) Lavice
150 (Š) × 125 (H) × 30 (V) Modul
Zdroj napájení V AC 110 ~ 240V Lavice
DC 5V/4A Modul
Stupeň polarizace (DOP) dB â ‰ ¤ 1  
Konektor - FC/APC  
Typ vlákna - Vlákno SMF-28e/PM  
Komunikační rozhraní - Zásuvka DB9 (RS232)  
Provozní teplota -20 ~ +55  
Skladovací teplota -40 ~ +85  

5. Optické spektrum širokopásmového světelného zdroje SLD 1550nm

6. Dodávka, doprava a obsluha širokopásmového světelného zdroje SLD 1550nm

Všechny produkty byly před odesláním testovány;

Na všechny výrobky je poskytována záruka 1-3 roky. (Po záruční době kvality začal účtovat příslušný poplatek za údržbu.)

Vážíme si vaší firmy a nabízíme okamžité 7denní zásady vrácení. (7 dní po obdržení položek);

Pokud položky, které zakoupíte v našem obchodě, nemají dokonalou kvalitu, to znamená, že nefungují elektronicky podle specifikací výrobce, jednoduše nám je vraťte k výměně nebo vrácení peněz;

Pokud jsou položky vadné, informujte nás o tom do 3 dnů od doručení;

Všechny položky musí být vráceny v původním stavu, aby bylo možné nárokovat vrácení peněz nebo výměnu;

Kupující odpovídá za veškeré vzniklé náklady na dopravu.

7. FAQ

Otázka: Jakou vlnovou délku byste chtěli?

A: Vlnová délka 840nm, 1310nm, 1550nm.

Otázka: Jaký je požadavek na výstupní výkon?

Odpověď: Máme možnosti 0,2 mW 0,3 mW 1 mW 2 mW 10 mW 15 mW, můžeme také přizpůsobit podle vašeho požadavku.

Otázka: Pokud jde o rozměr balíčku, máte nějaký požadavek?

Odpověď: Máme na výběr typ modulu a stolní počítač.

Hot Tags: 1550nm SLD širokopásmový světelný zdroj, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, továrna, přizpůsobené, hromadné, Čína, vyrobené v Číně, levné, nízká cena, kvalita

příbuzný kategorietřída

posílat vyšetřování

Prosím, neváhejte zadat dotaz v níže uvedeném formuláři. Odpovíme vám za 24 hodin.