1550nm 10W CW vysoce výkonný vláknový laser
  • 1550nm 10W CW vysoce výkonný vláknový laser1550nm 10W CW vysoce výkonný vláknový laser
  • 1550nm 10W CW vysoce výkonný vláknový laser1550nm 10W CW vysoce výkonný vláknový laser
  • 1550nm 10W CW vysoce výkonný vláknový laser1550nm 10W CW vysoce výkonný vláknový laser
  • 1550nm 10W CW vysoce výkonný vláknový laser1550nm 10W CW vysoce výkonný vláknový laser

1550nm 10W CW vysoce výkonný vláknový laser

Tento 1550nm 10W CW vysoce výkonný vláknový laser využívá laserový čip DFB a modul optické dráhy s vysokým výkonem, aby realizoval vysoký výkon jednovidového vlákna. Profesionálně navržený řídicí a teplotní řídicí obvod laseru zajišťuje bezpečný a stabilní provoz laseru.

posílat vyšetřování

výsledek vylíčení

1. Představení 1550nm 10W CW vysoce výkonného vláknového laseru

Tento 1550nm 10W CW vysoce výkonný vláknový laser využívá laserový čip DFB a modul optické dráhy s vysokým výkonem, aby realizoval vysoký výkon jednovidového vlákna. Profesionálně navržený řídicí a teplotní řídicí obvod laseru zajišťuje bezpečný a stabilní provoz laseru.

2. Funkce 1550nm 10W CW vysoce výkonného vláknového laseru

1W/5W/10W více možností napájení;

Výkonová a spektrální stabilita;

Benchtop nebo balíček modulů.

3. Aplikace 1550nm 10W CW vysoce výkonného vláknového laseru

Optický senzor;

Vláknový laser;

Výzkum nelineární optiky.

4. Opticko-elektrická charakteristika 1550nm 10W CW vysoce výkonného vláknového laseru

Parametry Jednotka Hodnoty Poznámky
Provozní vlnová délka nm 1550±0,5 1540~1570
Výstupní výkon W 1/2/5/10 Přizpůsobitelné
dBm 30/33/37/40 Přizpůsobitelné
Spektrální šířka čáry nm ≤ 0,1  
Poměr potlačení bočního režimu dB > 50  
Nestabilita napájení
(krátkodobě 15 minut)
dB ≤±0,02  
Nestabilita napájení
(dlouhodobě 8 hodin)
dB ≤±0,05  
Konektor - FC/APC  
Typ vlákna - Vlákno SMF-28e/ PM1550  
Rozměry mm 125(Š)x150(H)x30(V)mm 30dBm/33dBm
139(Š)x235(H)x70(V) 37dBm/40dBm
Zdroj napájení V AC 110~240V  
DC12V6A, ≤80W  
Komunikační rozhraní - DB9 Female (RS232)  
Provozní teplota -20 ~ +65  
Skladovací teplota -40 ~ +85  

5. Typická charakteristická křivka 1550nm 10W CW vysoce výkonného vláknového laseru

6. Výkres obalu (jednotka: mm) 1550nm 10W CW vysoce výkonného vláknového laseru

Balíček modulů 30dBm/33dBm

Balíček modulů 37dBm/40dBm

7. Dodávka, doprava a poskytování 1550nm 10W CW vysoce výkonného vláknového laseru

Všechny produkty byly před odesláním testovány;

Na všechny produkty je poskytována záruka 1-3 roky. (Po uplynutí záruční doby za kvalitu se začal účtovat příslušný servisní poplatek.)

Vážíme si vašeho podnikání a nabízíme možnost okamžitého vrácení zboží do 7 dnů. (7 dní po obdržení položek);

Pokud položky, které zakoupíte v našem obchodě, nemají dokonalou kvalitu, to znamená, že nefungují elektronicky podle specifikací výrobce, jednoduše nám je vraťte k výměně nebo vrácení peněz;

Pokud jsou položky vadné, informujte nás prosím do 3 dnů od doručení;

Jakékoli položky musí být vráceny v původním stavu, aby měly nárok na vrácení peněz nebo výměnu;

Kupující je odpovědný za všechny vzniklé přepravní náklady.

8. Nejčastější dotazy

Q: Jakou vlnovou délku byste chtěli?

A: Máme možnosti 1530nm 1550nm 1560nm.

Otázka: Jaký je požadavek na výstupní výkon?

Odpověď: Máme 1W/2W/10W, můžeme také přizpůsobit podle vašeho požadavku.

Otázka: Pokud jde o rozměr balíčku, máte nějaký požadavek?

Odpověď: Máme na výběr typ modulu a pracovní desku.

Hot Tags: 1550nm 10W CW vysokovýkonný vláknový laser, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, továrna, přizpůsobené, hromadně, Čína, vyrobeno v Číně, levně, nízká cena, kvalita

příbuzný kategorietřída

posílat vyšetřování

Prosím, neváhejte zadat dotaz v níže uvedeném formuláři. Odpovíme vám za 24 hodin.