Odborné znalosti

Jaké jsou typy sekvencí drátů MPO vláknových propojek?

2021-03-18
Typ pořadí vodičů nebo polarita propojovacího kabelu z vláken MPO je ve standardním dokumentu ANSI/TIA-568-C ve formě různých uspořádání linek předem zakončeného optického kabelu MPO, rozvodné skříně MPO, spojky MPO. 3 a Formát rozhraní 10/40/100G Ethernet multimode optického přenosového systému má popis. V tomto článku jsou typy sekvencí vodičů A, B a C vláknových propojek MPO shrnuty následovně:
V detailu objednávky mají způsob A a typ A, způsob B a typ B, způsob C a typ C stejný význam. V čínštině je typ A paralelní praxe, typ B je křížení a typ C je křížení párů vedení. . Mnoho neprofesionálních výrobců vláknových patchů nebo výrobců, kteří vyrábějí pouze jedno a dvoujádrové propojky bez výroby MPO vláknových propojek, z důvodu nedostatečného porozumění, však často zaměňuje paralelní praxi sekvencí linek MPO s praktikami křížového řezání, protože, aby nedošlo k záměně, popř. berte výkresy jako standard, abyste snížili zbytečné ztráty.
V modulu 40G QSFP se obecně používá formulář typu B, ale ve finální podobě musí být potvrzen se zákazníkem.