Nízkošumový 1550nm nanosekundový pulzní vláknový laserový modul pro senzorový systém DTS
  • Nízkošumový 1550nm nanosekundový pulzní vláknový laserový modul pro senzorový systém DTSNízkošumový 1550nm nanosekundový pulzní vláknový laserový modul pro senzorový systém DTS
  • Nízkošumový 1550nm nanosekundový pulzní vláknový laserový modul pro senzorový systém DTSNízkošumový 1550nm nanosekundový pulzní vláknový laserový modul pro senzorový systém DTS
  • Nízkošumový 1550nm nanosekundový pulzní vláknový laserový modul pro senzorový systém DTSNízkošumový 1550nm nanosekundový pulzní vláknový laserový modul pro senzorový systém DTS
  • Nízkošumový 1550nm nanosekundový pulzní vláknový laserový modul pro senzorový systém DTSNízkošumový 1550nm nanosekundový pulzní vláknový laserový modul pro senzorový systém DTS

Nízkošumový 1550nm nanosekundový pulzní vláknový laserový modul pro senzorový systém DTS

Nízkošumový 1550nm nanosekundový pulzní vláknový laserový modul pro senzorový systém DTS lze použít ve vláknovém laseru, systému vláknových senzorů a dalších aplikacích.

Odeslat dotaz

Popis výrobku

1. Zavedení nízkošumového 1550nm nanosekundového pulzního vláknového laserového modulu pro senzorový systém DTS

Nanosekundový pulzní laser využívá jedinečný návrh obvodu a optické optimalizace. Šířku výstupního pulsu, špičkový výkon a opakovací frekvenci lze nastavit. Pracovní vlnová délka a výstupní výkon jsou stabilní a hluk je nízký. Sériový port RS232 je dálkově ovládán. Může být použit ve vláknovém laseru, systému vláknových senzorů a dalších aplikacích.

2. Funkce nízkošumového 1550nm nanosekundového pulzního vláknového laserového modulu pro systém senzorů DTS

Celá struktura vláken;

Nastavitelná šířka pulzu, opakovací frekvence a výkon;

Stolní nebo modulový balíček.

3. Aplikace nízkošumového 1550nm nanosekundového pulzního vláknového laserového modulu pro senzorový systém DTS

Vysoce výkonný laserový zdroj semen;

Nelineární optika;

Optický vláknový senzor.

4. Opticko-elektrická charakteristika nízkošumového 1550nm nanosekundového pulzního vláknového laserového modulu pro senzorový systém DTS

Parametry Jednotka Hodnoty Poznámky
Provozní vlnová délka nm 1550±1  
Spektrální šířka nm â¤1  
Výstupní špičkový výkon W 5ï½30 Nastavitelné Přizpůsobitelné
Šířka pulzu ns 1ï½30 Nastavitelné  
Opakující se frekvence kHz 10ï½1000 Nastavitelný  
Nestabilita napájení
(krátkodobě 15 minut)
dB ⤱0,02  
Nestabilita napájení
(dlouhodobě 10 hodin)
dB ⤱0,05  
Režim spouštění - Vnitřní spoušť Rozhraní SMA
Typ vlákna - SM vlákno, FC/APC  
Rozměry mm 260(Š)×280(H)×120(V)  
Zdroj napájení V AC 110~240V Pracovní stůl
Provozní teplota -5 ~ +60  
Skladovací teplota -20 ~ +75  

5. Optická pulzní vlna nízkošumového 1550nm nanosekundového pulzního vláknového laserového modulu pro senzorový systém DTS

Low Noise 1550nm Nano-second Pulse Fiber Laser Module For DTS Sensor System

Low Noise 1550nm Nano-second Pulse Fiber Laser Module For DTS Sensor System

6. Dodávka, doprava a poskytování nízkošumového 1550nm nanosekundového pulzního vláknového laserového modulu pro senzorový systém DTS

Všechny produkty byly před odesláním testovány;

Všechny produkty mají záruku 1-3 roky. (Po uplynutí záruční doby za kvalitu se začal účtovat příslušný servisní poplatek.)

Vážíme si vašeho podnikání a nabízíme možnost okamžitého vrácení zboží do 7 dnů. (7 dní po obdržení položek);

Pokud položky, které zakoupíte v našem obchodě, nemají dokonalou kvalitu, to znamená, že nefungují elektronicky podle specifikací výrobce, jednoduše nám je vraťte k výměně nebo vrácení peněz;

Pokud jsou položky vadné, informujte nás prosím do 3 dnů od doručení;

Jakékoli položky musí být vráceny v původním stavu, aby měly nárok na vrácení peněz nebo výměnu;

Kupující je odpovědný za veškeré vzniklé přepravní náklady.

Low Noise 1550nm Nano-second Pulse Fiber Laser Module For DTS Sensor System

7. Nejčastější dotazy

Otázka: Jaký je požadavek na výstupní výkon?

Odpověď: Máme možnosti 10W, 30W, 50W, můžeme také přizpůsobit podle vašeho požadavku.

Otázka: Pokud jde o rozměr balíčku, máte nějaký požadavek?

Odpověď: Máme na výběr typ modulu a pracovní plochu.

Hot Tags: Nízkošumový 1550nm nanosekundový pulzní vláknový laserový modul pro senzorový systém DTS, Výrobci, Dodavatelé, Velkoobchod, Továrna, Na míru, Hromadné, Čína, Vyrobeno v Číně, Levné, Nízká cena, Kvalita

Související kategorie

Odeslat dotaz

Neváhejte a napište svůj dotaz do formuláře níže. Odpovíme vám do 24 hodin.