Vláknové lasery

Box Optronics nabízí Fiber Coupled Lasers diody, včetně 1270nm~1610nm CWDM nebo DWDM DFB 14pinových laserových diod s vlákny vázanými na vlákno; 1392nm 1512nm 1567nm 1653nm DFB motýlková laserová dioda pro detekci plynu; 974nm 976nm 100~700mW FBG pumpa s vláknem vázaná laserová dioda s SM vláknem nebo PM vláknem; 830nm 850nm 1310nm 1550nm 1610nm Širokopásmové lasery vázané na vlákno SLED, superluminiscenční diody; 1310nm 1550nm 14pinový motýlkový balíček Polovodičové optické zesilovače SOA. 793nm 808nm 915nm 976nm 1064nm 2W až 300W vysoce výkonné vláknové diodové lasery, CWDM koaxiální DFB pigtail laserové diody a tak dále.
View as  
 
  • 976nm 980nm laserová dioda 400mW Čerpadlo s vláknovou vazbou s jednoduchým režimem, chlazené 980 nm pumpové lasery poskytují až 700mW s vláknovou vazbou. Moduly jsou zabaleny pomocí jedinečné technologie čekající na udělení patentu pro trvalé vyrovnání vláken. za předpokladu vynikajícího optického a elektrického výkonu na konci životnosti, dosaženého udržováním vysoce stabilního zámku vyrovnání všech os mezi laserovým čipem a špičkou vlákna s jedním režimem. Hermeticky uzavřený 14kolíkový motýlí balíček je k dispozici s vláknovou Braggovou mřížkou a obsahuje termoelektrický chladič, termistor, monitorovací fotodiodu. Vláknová Braggova mřížka přesně blokuje střední vlnovou délku v rozšířeném rozsahu výkonu a teploty. Středové vlnové délky v rozsahu 976 nm až 980 nm jsou k dispozici s pevnou kontrolou vlnové délky.

  • 450nm 60W Bule Fiber Coupled Diode Laser nabízí až 60W výstupní výkon ze 105um vlákna. Diodový laser si zachovává svou bezkonkurenční spolehlivost a účinnost spojením vysoce svítivých, vysoce výkonných jednoemitorových diod s patentovaným optickým designem pro efektivní spojení vláken.

  • 976nm 200mW stabilizované laserové diody PM Pigtailed Butterfly Package jsou kompaktní laserové diody určené pro použití jako laserové pumpy. Balíčky motýlů obsahují integrovaný termoelektrický chladič (TEC) a termistor.

  • Laserová dioda 10mW 20mW LAN WDM DFB se skládá ze čtyř vlnových délek: 1273,55nm, 1277,89nm, 1282,26nm, 1286,66nm, 1291,10nm, 1295,56nm,1295,56nm,815nm, 13nm Vlnová délka je teplotně stabilizovaná. Laserové diody jsou vyrobeny v hermeticky uzavřeném 14pinovém motýlkovém obalu, který obsahuje TEC, termistor, monitor PD a optický izolátor. Máme také kompletní zákaznický výběr výstupních výkonů, typů balení a SM vláken, PM vláken a dalších speciálních vláken. Tento modul splňuje požadavky popsané v požadavku Telcordia GR-468-CORE a je v souladu se směrnicemi RoHS.

  • 976nm 200mW laserový modul Single Mode Pump Laserové diody jsou určeny pro aplikace, jako jsou nízkošumové EDFA, aplikace EDFA s hustým dělení vlnových délek (DWDM) a čerpání CATV. Přináší až 600 mW výstupního výkonu bez uzlu z jednoho vlákna. Tato zařízení Tyto lasery jsou navrženy jako zdroje čerpadel pro aplikace zesilovačů vláken obohacených o erbium (EDFA). Tato zařízení využívají design vláknové Braggovy mřížky pro lepší výkon při vlnové délce a stabilitě napájení. Tyto produkty byly navrženy tak, aby zajistily vynikající blokování vlnových délek nad aktuální teplotou měniče a změnami optické zpětné vazby. Jsou to osvědčené diodové lasery a jsou dodávány s integrovaným chladičem TEC a termistorem.

  • Tato 760nm 2W vysoce kvalitní vláknová laserová dioda LD byla vyvinuta pro aplikace vláknového laserového čerpání a pro aplikace v lékařství nebo zpracování materiálů. Nabízí výkon až 2W laseru z vlákna 105µm do numerické apertury 0,22 s volitelnou stabilizací vlnové délky od 760nm.

Přizpůsobené Vláknové lasery lze zakoupit od společnosti Box Optronics. Jako jeden z profesionálních výrobců a dodavatelů v Číně Vláknové lasery pomáháme zákazníkům poskytovat lepší řešení produktů a optimalizovat průmyslové náklady. Vláknové lasery vyrobené v Číně je nejen vysoce kvalitní, ale také levné. Naše produkty můžete velkoobchodně za nízké ceny. Kromě toho podporujeme také hromadné balení. Naší hodnotou je „zákazník na prvním místě, služba především, základ důvěryhodnosti, oboustranně výhodná spolupráce“. Pro více informací, vítejte na návštěvě naší továrny. Pojďme spolu spolupracovat, abychom vytvořili lepší budoucnost a vzájemný prospěch.