975nm 10W multimódová laserová dioda s vlákny
  • 975nm 10W multimódová laserová dioda s vlákny975nm 10W multimódová laserová dioda s vlákny
  • 975nm 10W multimódová laserová dioda s vlákny975nm 10W multimódová laserová dioda s vlákny
  • 975nm 10W multimódová laserová dioda s vlákny975nm 10W multimódová laserová dioda s vlákny
  • 975nm 10W multimódová laserová dioda s vlákny975nm 10W multimódová laserová dioda s vlákny

975nm 10W multimódová laserová dioda s vlákny

975nm 10W multimode vláknově vázaná laserová dioda je nejnovějším řešením v naší platformě L4 pro trh s vláknovým laserem. Konstrukce laserové diody, která využívá stopu L4, nabízí vysoký stupeň zpětné ochrany před jakoukoli vlnovou délkou vláknového laseru. Tato funkce umožňuje koncovým uživatelům provozovat vláknový laser v prostředí prakticky bez rizika zpětné vazby na diodový laser, což má za následek méně nákladné řešení než tradiční izolační systém. 975nm 10W multimode laserová dioda vázaná na vlákno nabízí výkon 10 W ze 105 µm vlákna. Navíc 975nm 10W multimode laserová dioda s optickým vinutím nabízí jak vysoký jas, tak malé rozměry, s konzistentně vysokou spolehlivostí v nákladově efektivním řešení.

posílat vyšetřování

výsledek vylíčení

1. Souhrn 975nm 10W multimódové laserové diody vázané na vlákno

975nm 10W multimode vláknově vázaná laserová dioda je nejnovějším řešením v naší platformě L4 pro trh s vláknovým laserem. Konstrukce laserové diody, která využívá stopu L4, nabízí vysoký stupeň zpětné ochrany před jakoukoli vlnovou délkou vláknového laseru. Tato funkce umožňuje koncovým uživatelům provozovat vláknový laser v prostředí prakticky bez rizika zpětné vazby na diodový laser, což má za následek méně nákladné řešení než tradiční izolační systém. 975nm 10W multimode laserová dioda vázaná na vlákno nabízí výkon 10 W ze 105 µm vlákna. Kromě toho 975nm 10W multimode laserová dioda s optickým vinutím nabízí jak vysoký jas, tak malé rozměry, s konzistentně vysokou spolehlivostí v nákladově efektivním řešení.

2. Zavedení 975nm 10W multimódové laserové diody vázané na vlákno

975nm 10W multimode vláknově vázaná laserová dioda je nejnovějším řešením v naší platformě L4 pro trh s vláknovým laserem. Konstrukce laserové diody, která využívá stopu L4, nabízí vysoký stupeň zpětné ochrany před jakoukoli vlnovou délkou vláknového laseru. Tato funkce umožňuje koncovým uživatelům provozovat vláknový laser v prostředí prakticky bez rizika zpětné vazby na diodový laser, což má za následek méně nákladné řešení než tradiční izolační systém. 975nm 10W multimode laserová dioda vázaná na vlákno nabízí výkon 10 W ze 105 µm vlákna. Kromě toho 975nm 10W multimode laserová dioda s optickým vinutím nabízí jak vysoký jas, tak malé rozměry, s konzistentně vysokou spolehlivostí v nákladově efektivním řešení.

3. Vlastnosti 975nm 10W multimódové laserové diody vázané na vlákno

Založeno na laserovém modulu s jedním ohnivým bodem;

Vysoký výstupní výkon 10W;

Vysoká stabilita;

0,22NA 105μmcore multimode vlákno;

2kolíkový utěsněný balíček pro paralelní svařování;

Standardní centrální vlnová délka 915nm/940nm/975nm.

4. Aplikace 975nm 10W multimode vláknové laserové diody

Zdravotní péče;

Zdroj čerpadla;

Zpracování materiálu.

5. Elektrooptické charakteristiky (T=25℃) 975nm 10W multimodové laserové diody s vláknem

Parametr Symbol Min. Typ. Max. Jednotka
Provozní výstupní výkon Pout 10.0 - - W
Rozsah dostupné vlnové délky λ 965 975 985 nm
Spektrální šířka @ FWHM "Î" - 3.5 7.0 nm
Prahový proud Ith - 0.55 0.9 A
Provozní proud na Pout IOP - 11.7 12.5 A
Provozní napětí na Pout VOP - 1.75 2.2 V
Účinnost přeměny energie - - 48 - %
Teplotní koeficient vlnové délky Δλ/ΔT - 0.3 - nm/℃
Efektivita svahu η - 0.9 - W/A
Poloměr ohybu vlákna r 37.5 - - mm
Průměr vláknitého jádra DCOR - 105/125 - um/um
Průměr vyrovnávací paměti vlákna DBUF - 250 - um
Vláknová numerická apertura NA - 0.22 - -
Numerická apertura paprsku (95% výkon) Lf - 0.15 - NA
Délka vlákna Lf - 1.5 - m
Typ konektoru - Null, FC/PC, SMA905 -

6. Podrobnosti o produktu 975nm 10W multimódové laserové diody vázané na vlákno

  • KOLÍK OZNAČENÍ
    1 LD+
    2 LD-

7. Dodání, expedice a poskytování 975nm 10W multimódové laserové diody s vlákny

Všechny produkty byly před odesláním testovány;

Na všechny produkty je poskytována záruka 1-3 roky. (Po uplynutí záruční doby za kvalitu se začal účtovat příslušný servisní poplatek.)

Vážíme si vašeho podnikání a nabízíme možnost okamžitého vrácení zboží do 7 dnů. (7 dní po obdržení položek);

Pokud položky, které zakoupíte v našem obchodě, nemají dokonalou kvalitu, to znamená, že nefungují elektronicky podle specifikací výrobce, jednoduše nám je vraťte k výměně nebo vrácení peněz;

Pokud jsou položky vadné, informujte nás prosím do 3 dnů od doručení;

Jakékoli položky musí být vráceny v původním stavu, aby měly nárok na vrácení peněz nebo výměnu;

Kupující je odpovědný za všechny vzniklé přepravní náklady.

8. Nejčastější dotazy

Otázka: Jakou vlnovou délku potřebujete?

A: Máme laserovou diodu 793nm 808nm 915nm 975nm.

Otázka: Jaký je požadavek na výstupní výkon?

Odpověď: Box opttronics lze přizpůsobit podle vašich požadavků.

Hot Tags: 975nm 10W multimódová laserová dioda s vlákny, Výrobci, Dodavatelé, Velkoobchod, Továrna, Na zakázku, Hromadně, Čína, Vyrobeno v Číně, Levné, Nízká cena, Kvalita

příbuzný kategorietřída

posílat vyšetřování

Prosím, neváhejte zadat dotaz v níže uvedeném formuláři. Odpovíme vám za 24 hodin.