450nm 20W multimode pigtailed laserová dioda
  • 450nm 20W multimode pigtailed laserová dioda450nm 20W multimode pigtailed laserová dioda
  • 450nm 20W multimode pigtailed laserová dioda450nm 20W multimode pigtailed laserová dioda
  • 450nm 20W multimode pigtailed laserová dioda450nm 20W multimode pigtailed laserová dioda
  • 450nm 20W multimode pigtailed laserová dioda450nm 20W multimode pigtailed laserová dioda

450nm 20W multimode pigtailed laserová dioda

450nm 20W multimode Pigtailed laserová dioda nabízí až 20W výstupní výkon ze 105um vlákna. Diodový laser si zachovává svou bezkonkurenční spolehlivost a účinnost spojením vysoce svítivých, vysoce výkonných jednoemitorových diod s patentovaným optickým designem pro efektivní spojení vláken.

posílat vyšetřování

výsledek vylíčení

1. Souhrn 450nm 20W multimódové pigtailové laserové diody


450nm 20W multimode Pigtailed laserová dioda nabízí až 20W výstupní výkon ze 105um vlákna. Diodový laser si zachovává svou bezkonkurenční spolehlivost a účinnost spojením vysoce svítivých, vysoce výkonných jednoemitorových diod s patentovaným optickým designem pro efektivní spojení vláken.

2. Představení 450nm 20W multimode pigtailed laserové diody


450nm 20W multimode Pigtailed laserová dioda nabízí až 20W výstupní výkon ze 105um vlákna. Diodový laser si zachovává svou bezkonkurenční spolehlivost a účinnost spojením vysoce svítivých, vysoce výkonných jednoemitorových diod s patentovaným optickým designem pro efektivní spojení vláken.

3. Vlastnosti 450nm 20W multimode pigtailed laserové diody

Vlnová délka: 450nm

Výkon: 20W

Šířka spektra: 4

Vláknové jádro: 105/125

Číselná apertura NA:0,22

4. Aplikace 450nm 20W multimode Pigtailed laserové diody

Laserové čerpání;

Lékařské použití;

Tisk;

Označení;

Zpracování materiálu.

5. Elektro-optické charakteristiky (T=25℃) 450nm 20W multimódové pigtailové laserové diody

Parametr Symbol Min. Typ. Max. Jednotka
Provozní výstupní výkon Pout - 20.0 - W
Rozsah dostupné vlnové délky λ 435 445 455 nm
Spektrální šířka @ FWHM "Î" - 4.0 - nm
Prahový proud Ith - 0.3 0.5 A
Provozní proud na Pout IOP - 2.6 2.8 A
Provozní napětí na Pout VOP - 25.5 - V
Účinnost přeměny energie - - 20 - %
Teplotní koeficient vlnové délky Δλ/ΔT - 0.1 - nm/℃
Efektivita svahu η - 7.5 - W/A
Poloměr ohybu vlákna r 37.5 - - mm
Průměr vláknitého jádra / pláště DCOR - 105/125 - um/um
Průměr vyrovnávací paměti vlákna DBUF - 250 - um
Vláknová numerická apertura NA - 0.22 - -
Numerická apertura paprsku (90% výkon) NA - 0.18 - -
Délka vlákna Lf - 0.9 - m
Typ konektoru - Null, FC/PC, SMA905 -

6. Nákres obalu a definice PIN-OUT (jednotka: mm) 450nm 20W multimode pigtailed laserové diody

7. Dodávka, doprava a poskytování 450nm 20W multimódové pigmentové laserové diody

Všechny produkty byly před odesláním testovány;

Na všechny produkty je poskytována záruka 1-3 roky. (Po uplynutí záruční doby za kvalitu se začal účtovat příslušný servisní poplatek.)

Vážíme si vašeho podnikání a nabízíme možnost okamžitého vrácení zboží do 7 dnů. (7 dní po obdržení položek);

Pokud položky, které zakoupíte v našem obchodě, nemají dokonalou kvalitu, to znamená, že nefungují elektronicky podle specifikací výrobce, jednoduše nám je vraťte k výměně nebo vrácení peněz;

Pokud jsou položky vadné, informujte nás prosím do 3 dnů od doručení;

Jakékoli položky musí být vráceny v původním stavu, aby měly nárok na vrácení peněz nebo výměnu;

Kupující je odpovědný za všechny vzniklé přepravní náklady.

8. Nejčastější dotazy

Otázka: Jakou vlnovou délku potřebujete?

A: Máme laserovou diodu 793nm 808nm 915nm 975nm nebo 1064nm.

Otázka: Jaký je požadavek na výstupní výkon?

Odpověď: Box opttronics lze přizpůsobit podle vašich požadavků.

Hot Tags: 450nm 20W Multimode Pigtailed Laser Diode, Výrobci, Dodavatelé, Velkoobchod, Továrna, Na zakázku, Hromadně, Čína, Vyrobeno v Číně, Levné, Nízká cena, Kvalita

příbuzný kategorietřída

posílat vyšetřování

Prosím, neváhejte zadat dotaz v níže uvedeném formuláři. Odpovíme vám za 24 hodin.