1590nm DFB laserová dioda Pigtailed SM vlákno
  • 1590nm DFB laserová dioda Pigtailed SM vlákno1590nm DFB laserová dioda Pigtailed SM vlákno
  • 1590nm DFB laserová dioda Pigtailed SM vlákno1590nm DFB laserová dioda Pigtailed SM vlákno
  • 1590nm DFB laserová dioda Pigtailed SM vlákno1590nm DFB laserová dioda Pigtailed SM vlákno
  • 1590nm DFB laserová dioda Pigtailed SM vlákno1590nm DFB laserová dioda Pigtailed SM vlákno

1590nm DFB laserová dioda Pigtailed SM vlákno

1590nm DFB laserová dioda Pigtailed SM vlákno se skládá z DFB laserů, které mají vláknový pigtail přesně připojený pro optimální účinnost vazby. Tato verze se střední vlnovou délkou 1590nm má typický výstupní výkon 1,5 mW a obsahuje zadní fasetovou fotodiodu. 9/125 singlemode vláknový pigtail je zakončen optickým konektorem typu FC/APC nebo FC/PC. Aplikace zahrnují vysokorychlostní datové a telekomunikační systémy a přístrojové vybavení a optické přístroje vyžadující světelný zdroj s laserovou diodou.

posílat vyšetřování

výsledek vylíčení

1. Shrnutí 1590nm DFB laserové diody Pigtailed SM vlákno

1590nm DFB laserová dioda Pigtailed SM vlákno se skládá z DFB laserů, které mají vláknový pigtail přesně připojený pro optimální účinnost vazby. Tato verze se střední vlnovou délkou 1590nm má typický výstupní výkon 1,5 mW a obsahuje zadní fasetovou fotodiodu. 9/125 singlemode vláknový pigtail je zakončen optickým konektorem typu FC/APC nebo FC/PC. Aplikace zahrnují vysokorychlostní datové a telekomunikační systémy a přístrojové vybavení a optické přístroje vyžadující světelný zdroj s laserovou diodou.

2. Zavedení 1590nm DFB laserové diody Pigtailed SM vlákno

1590nm DFB laserová dioda Pigtailed SM vlákno se skládá z DFB laserů, které mají vláknový pigtail přesně připojený pro optimální účinnost vazby. Tato verze se střední vlnovou délkou 1590nm má typický výstupní výkon 1,5 mW a obsahuje zadní fasetovou fotodiodu. 9/125 singlemode vláknový pigtail je zakončen optickým konektorem typu FC/APC nebo FC/PC. Aplikace zahrnují vysokorychlostní datové a telekomunikační systémy a přístrojové vybavení a optické přístroje vyžadující světelný zdroj s laserovou diodou.

3. Vlastnosti 1590nm DFB laserové diody Pigtailed SM vlákno

DFB stabilizovaný jednovidový laser s vlnovou délkou;

vlnová délka 1590 nm;

>2mW výstupní výkon;

CW nebo pulzní provoz;

Vlnová délka/teplotní koeficient 0,1nm/℃;

Vestavěná monitorová fotodioda.

4. Aplikace 1590nm DFB laserové diody Pigtailed SM vlákno

přenosový systém CDMA/GSM;

systém WDM;

Telekomunikace;

Jiný analogový přenosový systém.

5. Elektrooptické charakteristiky (T=25℃) 1590nm DFB laserové diody s vláknem Pigtailed SM

Parametr Symbol Stav Min. Typ. Max. Jednotka
Středová vlnová délka »C PO = PF 1580 1590 1600 nm
Optický výstupní výkon PF IF=ITH+20mA 2 - - mW
Prahový proud ITH   4   10 mA
Provozní napětí VF - - 1.2 1.5 pF
Doba náběhu/doba pádu TR/TF IF=ITH,PO=PF(20-80)% - - 0.4 ns
Sledujte proud IM PO = PF 0.1 - 1 mA
Kapacita C - - 10 15 PF
Spektrální šířka (-20dB) "Î" IF=ITH+20mA   1.6 2.5 nm
Chyba sledování TE - -1,0 - 1.0 dB
Optická izolace ISO - 30 - - dB
Intermodulační zkreslení řádu 2s IMD2 - - - -50 dBc
Intermodulační zkreslení 3. řádu IMD3 - - - -60 dBc
Relativní intenzita hluku RIN - - - -145 dB/Hz
Poměr potlačení bočního režimu SMSR PO = 2 mW 40 - - dB

6. Výkres obalu a definice PIN-OUT (jednotka: mm) 1590nm DFB laserové diody s vláknem Pigtailed SM

7. Dodávka, doprava a poskytování 1590nm laserové diody DFB s vláknem SM

Všechny produkty byly před odesláním testovány;

Na všechny produkty je poskytována záruka 1-3 roky. (Po uplynutí záruční doby za kvalitu se začal účtovat příslušný servisní poplatek.)

Vážíme si vašeho podnikání a nabízíme možnost okamžitého vrácení zboží do 7 dnů. (7 dní po obdržení položek);

Pokud položky, které zakoupíte v našem obchodě, nemají dokonalou kvalitu, to znamená, že nefungují elektronicky podle specifikací výrobce, jednoduše nám je vraťte k výměně nebo vrácení peněz;

Pokud jsou položky vadné, informujte nás prosím do 3 dnů od doručení;

Jakékoli položky musí být vráceny v původním stavu, aby měly nárok na vrácení peněz nebo výměnu;

Kupující je odpovědný za všechny vzniklé přepravní náklady.

8. Nejčastější dotazy

Otázka: Jakou vlnovou délku potřebujete?

Odpověď: Máme laserovou diodu DFB 1270nm ~ 1610nm.

Otázka: Jaký je požadavek na výstupní výkon?

Odpověď: Box opttronics lze přizpůsobit podle vašich požadavků.

Hot Tags: 1590nm DFB laserová dioda Pigtailed SM vlákno, Výrobci, Dodavatelé, Velkoobchod, Továrna, Na zakázku, Hromadné, Čína, Vyrobeno v Číně, Levné, Nízká cena, Kvalita

příbuzný kategorietřída

posílat vyšetřování

Prosím, neváhejte zadat dotaz v níže uvedeném formuláři. Odpovíme vám za 24 hodin.