1570nm DFB Butterfly laserová dioda
  • 1570nm DFB Butterfly laserová dioda1570nm DFB Butterfly laserová dioda
  • 1570nm DFB Butterfly laserová dioda1570nm DFB Butterfly laserová dioda
  • 1570nm DFB Butterfly laserová dioda1570nm DFB Butterfly laserová dioda
  • 1570nm DFB Butterfly laserová dioda1570nm DFB Butterfly laserová dioda

1570nm DFB Butterfly laserová dioda

1570nm DFB Butterfly Laser Diode Tyto laserové diody ve standardním 14pinovém motýlkovém držáku mají vestavěnou monitorovou fotodiodu, termoelektrický chladič s Peltierovým efektem, termistor a optický izolátor. Výstupní optické vlákno SMF28 nebo PM může být zakončeno konektory SC/PC, FC/PC, SC/APC nebo FC/APC.

posílat vyšetřování

výsledek vylíčení

1. Souhrn 1570nm DFB Butterfly laserové diody

1570nm DFB Butterfly Laser Diode Tyto laserové diody ve standardním 14pinovém motýlkovém držáku mají vestavěnou monitorovou fotodiodu, termoelektrický chladič s Peltierovým efektem, termistor a optický izolátor. Výstupní optické vlákno SMF28 nebo PM může být zakončeno konektory SC/PC, FC/PC, SC/APC nebo FC/APC.

2. Představení 1570nm DFB Butterfly Laser Diode

1570nm DFB Butterfly Laser Diode Tyto laserové diody ve standardním 14pinovém motýlkovém držáku mají vestavěnou monitorovou fotodiodu, termoelektrický chladič s Peltierovým efektem, termistor a optický izolátor. Výstupní optické vlákno SMF28 nebo PM může být zakončeno konektory SC/PC, FC/PC, SC/APC nebo FC/APC.

3. Vlastnosti 1570nm DFB Butterfly Laser Diode

Středová vlnová délka 1570nm;

Výstupní výkon 10mW nebo 20mW;

14kolíkové balení motýlků;

Obsahuje optický izolátor, fotodiodu monitoru a chladič;

4. Aplikace 1570nm DFB Butterfly Laser Diode

CATV systém;

optická komunikace CWDM/DWDM;

LAN, WAN a sítě metra;

CW laserový zdroj 1570nm.

5. Elektro-optické charakteristiky (T = 25℃) 1570nm DFB motýlkové laserové diody

Parametr Symbol Stav Min. Typ. Max. Jednotka
Středová vlnová délka λc TL=15~35℃ CW 1568 1570 1572 nm
Optický výstupní výkon PO - 10 - - mW
Prahový proud ITH - - 10 35 mA
Svahová účinnost ƞ CW výstupní výkon 5mW 0.05 0.11 0.2 mW/mA
Provozní proud Iop PO = 10 mW (CW) - 100 200 mA
Spektrální šířka čáry LW FWHM - 3 - MHz
Dopředné napětí laseru VF CW výstupní výkon 10mW - 1.2 3.0 V
Monitorujte temný proud ID - - - 0.1 μA
Šířka pásma (@-3dB) BW - - 2.5 - GHz
Poměr potlačení bočního režimu SMSR CW 35 40 - dB
Optická izolace - -10 < TC < +70℃ 30 - - dB
Relativní intenzita hluku RIN CW, výstupní výkon 5mW - -145 - dB
TEC nastavená teplota Ts - 15 - 35
Vstupní impedance ZIN - 22 25 28 Ω
Proud termistoru ITC - 10 - 100 μA
Odpor termistoru RTH TL = 25℃ 9.5 10 10.5 KΩ
TEC proud ITEC TL = 25℃, TC = 70℃ - - 1.5 A
TEC napětí VTEC TL = 25℃, TC = 70℃ - - 3.5 V
Kapacita TEC T Tc = 70℃ - - 50
Teplota termistoru - - - - 100
Drift vlnové délky (EOL) △λ Přezkoušeno
25letá životnost
- - ±0,1 nm
Vlnová délka Teplotní koeficient Δλ/ΔT Teplota TEC
od 15 do 35 hodin
- 0.09 - nm/℃
Vlnová délka Součinitel proudu Δλ/ΔΙ - - 0.01 - nm/mA

6. Výkres obalu a definice PIN-OUT (jednotka: mm) 1570nm DFB Butterfly laserové diody

Typ 1

Typ 2

7. Dodávka, doprava a podávání 1570nm DFB Butterfly laserové diody

Všechny produkty byly před odesláním testovány;

Na všechny produkty je poskytována záruka 1-3 roky. (Po uplynutí záruční doby za kvalitu se začal účtovat příslušný servisní poplatek.)

Vážíme si vašeho podnikání a nabízíme možnost okamžitého vrácení zboží do 7 dnů. (7 dní po obdržení položek);

Pokud položky, které zakoupíte v našem obchodě, nemají dokonalou kvalitu, to znamená, že nefungují elektronicky podle specifikací výrobce, jednoduše nám je vraťte k výměně nebo vrácení peněz;

Pokud jsou položky vadné, informujte nás prosím do 3 dnů od doručení;

Jakékoli položky musí být vráceny v původním stavu, aby měly nárok na vrácení peněz nebo výměnu;

Kupující je odpovědný za všechny vzniklé přepravní náklady.

8. Nejčastější dotazy

Q: Jakou vlnovou délku byste chtěli?

A: Máme velké vlnové délky od 1270nm do 1650nm.

Otázka: Jaký je požadavek na výstupní výkon?

Odpověď: Máme možnosti 10mW a 20mW, můžeme také přizpůsobit podle vašich požadavků.

Otázka: Jaký typ vlákna byste chtěli?

A: SM vlákno nebo PM vlákno.

Hot Tags: 1570nm DFB Butterfly Laser Diode, Výrobci, Dodavatelé, Velkoobchod, Továrna, Na míru, Hromadné, Čína, Vyrobeno v Číně, Levné, Nízká cena, Kvalita

příbuzný kategorietřída

posílat vyšetřování

Prosím, neváhejte zadat dotaz v níže uvedeném formuláři. Odpovíme vám za 24 hodin.