1570nm koaxiální DFB laserová dioda
  • 1570nm koaxiální DFB laserová dioda1570nm koaxiální DFB laserová dioda
  • 1570nm koaxiální DFB laserová dioda1570nm koaxiální DFB laserová dioda
  • 1570nm koaxiální DFB laserová dioda1570nm koaxiální DFB laserová dioda
  • 1570nm koaxiální DFB laserová dioda1570nm koaxiální DFB laserová dioda

1570nm koaxiální DFB laserová dioda

1570nm koaxiální DFB laserová dioda je vlákno spojené s jednovidovým optickým vláknem. Výstupní výkony CW jsou závislé na vlnové délce a pohybují se mezi 2 mW a 4 mW. Distribuovaná dutina zpětné vazby vytváří šířku čáry pouhých 0,32 nm, tyto laserové diody mají vestavěnou monitorovou fotodiodu a optický izolátor. Optické výstupní vlákno SMF 28 může být zakončeno konektory SC/PC, FC/PC, SC/APC nebo FC/APC.

posílat vyšetřování

výsledek vylíčení

1. Souhrn 1570nm koaxiální DFB laserové diody

1570nm koaxiální DFB laserová dioda je vlákno spojené s jednovidovým optickým vláknem. Výstupní výkony CW jsou závislé na vlnové délce a pohybují se mezi 2 mW a 4 mW. Distribuovaná dutina zpětné vazby vytváří šířku čáry pouhých 0,32 nm, tyto laserové diody mají vestavěnou monitorovou fotodiodu a optický izolátor. Optické výstupní vlákno SMF 28 může být zakončeno konektory SC/PC, FC/PC, SC/APC nebo FC/APC.

2. Představení 1570nm koaxiální DFB laserové diody

1570nm koaxiální DFB laserová dioda je vlákno spojené s jednovidovým optickým vláknem. Výstupní výkony CW jsou závislé na vlnové délce a pohybují se mezi 2 mW a 4 mW. Distribuovaná dutina zpětné vazby vytváří šířku čáry pouhých 0,32 nm, tyto laserové diody mají vestavěnou monitorovou fotodiodu a optický izolátor. Optické výstupní vlákno SMF 28 může být zakončeno konektory SC/PC, FC/PC, SC/APC nebo FC/APC.

3. Vlastnosti 1570nm koaxiální DFB laserové diody

DFB stabilizovaný jednovidový laser s vlnovou délkou;

vlnová délka 1570nm;

>2mW výstupní výkon;

CW nebo pulzní provoz;

Vlnová délka/teplotní koeficient 0,1nm/℃;

Vestavěná monitorová fotodioda.

4. Aplikace 1570nm koaxiální DFB laserové diody

přenosový systém CDMA/GSM;

systém WDM;

Telekomunikace;

Jiný analogový přenosový systém.

5. Elektrooptické charakteristiky (T=25℃) 1570nm koaxiální DFB laserové diody

Parametr Symbol Stav Min. Typ. Max. Jednotka
Středová vlnová délka »C PO = PF 1560 1570 1580 nm
Optický výstupní výkon PF IF=ITH+20mA 2 - - mW
Prahový proud ITH   4   10 mA
Provozní napětí VF - - 1.2 1.5 pF
Doba náběhu/doba pádu TR/TF IF=ITH,PO=PF(20-80)% - - 0.4 ns
Sledujte proud IM PO = PF 0.1 - 1 mA
Kapacita C - - 10 15 PF
Spektrální šířka (-20dB) "Î" IF=ITH+20mA   1.6 2.5 nm
Chyba sledování TE - -1,0 - 1.0 dB
Optická izolace ISO - 30 - - dB
Intermodulační zkreslení řádu 2s IMD2 - - - -50 dBc
Intermodulační zkreslení 3. řádu IMD3 - - - -60 dBc
Relativní intenzita hluku RIN - - - -145 dB/Hz
Poměr potlačení bočního režimu SMSR PO = 2 mW 40 - - dB

6. Výkres obalu a definice PIN-OUT (jednotka: mm) 1570nm koaxiální DFB laserové diody

7. Dodání, expedice a poskytování 1570nm koaxiální DFB laserové diody

Všechny produkty byly před odesláním testovány;

Na všechny produkty je poskytována záruka 1-3 roky. (Po uplynutí záruční doby za kvalitu se začal účtovat příslušný servisní poplatek.)

Vážíme si vašeho podnikání a nabízíme možnost okamžitého vrácení zboží do 7 dnů. (7 dní po obdržení položek);

Pokud položky, které zakoupíte v našem obchodě, nemají dokonalou kvalitu, to znamená, že nefungují elektronicky podle specifikací výrobce, jednoduše nám je vraťte k výměně nebo vrácení peněz;

Pokud jsou položky vadné, informujte nás prosím do 3 dnů od doručení;

Jakékoli položky musí být vráceny v původním stavu, aby měly nárok na vrácení peněz nebo výměnu;

Kupující je odpovědný za všechny vzniklé přepravní náklady.

8. Nejčastější dotazy

Otázka: Jakou vlnovou délku potřebujete?

A: Máme laserovou diodu 793nm 808nm 915nm 975nm.

Otázka: Jaký je požadavek na výstupní výkon?

Odpověď: Box opttronics lze přizpůsobit podle vašich požadavků.

Hot Tags: 1570nm koaxiální DFB laserová dioda, Výrobci, Dodavatelé, Velkoobchod, Továrna, Na míru, Hromadné, Čína, Vyrobeno v Číně, Levné, Nízká cena, Kvalita

příbuzný kategorietřída

posílat vyšetřování

Prosím, neváhejte zadat dotaz v níže uvedeném formuláři. Odpovíme vám za 24 hodin.