1550nm 20mW SM vláknová laserová dioda
  • 1550nm 20mW SM vláknová laserová dioda1550nm 20mW SM vláknová laserová dioda
  • 1550nm 20mW SM vláknová laserová dioda1550nm 20mW SM vláknová laserová dioda
  • 1550nm 20mW SM vláknová laserová dioda1550nm 20mW SM vláknová laserová dioda
  • 1550nm 20mW SM vláknová laserová dioda1550nm 20mW SM vláknová laserová dioda

1550nm 20mW SM vláknová laserová dioda

1550nm 20mW SM Fiber Coupled Laser Diode se používá hlavně jako optický signál pro vysokokapacitní optickou komunikaci na dlouhé vzdálenosti a také pro širokou škálu nových aplikací, jako je snímání vláken, 3D snímání, snímání plynů a diagnostika onemocnění, jako je respirační a monitorování cév. V oblasti snímání plynu se používá jako zdroj světla pro senzory plynu, které detekují úniky metanu kolem továrních potrubí.

posílat vyšetřování

výsledek vylíčení

1. Souhrn 1550nm 20mW SM vláknové laserové diody

1550nm 20mW SM Fiber Coupled Laser Diode se používá hlavně jako optický signál pro vysokokapacitní optickou komunikaci na dlouhé vzdálenosti a také pro širokou škálu nových aplikací, jako je snímání vláken, 3D snímání, snímání plynů a diagnostika onemocnění, jako je respirační a monitorování cév. V oblasti snímání plynu se používá jako zdroj světla pro senzory plynu, které detekují úniky metanu kolem továrních potrubí.

2. Zavedení 1550nm 20mW SM vláknové laserové diody

1550nm 20mW SM Fiber Coupled Laser Diode se používá hlavně jako optický signál pro vysokokapacitní optickou komunikaci na dlouhé vzdálenosti a také pro širokou škálu nových aplikací, jako je snímání vláken, 3D snímání, snímání plynů a diagnostika onemocnění, jako je respirační a monitorování cév. V oblasti snímání plynu se používá jako zdroj světla pro senzory plynu, které detekují úniky metanu kolem továrních potrubí.

3. Vlastnosti 1550nm 20mW SM vláknové laserové diody

Středová vlnová délka 1550nm;

Výstupní výkon 20mW;

14kolíkové balení motýlků;

Obsahuje optický izolátor, fotodiodu monitoru a chladič;

FC/APC nebo FC/PC vláknový konektor.

4. Aplikace 1550nm 20mW SM vláknové laserové diody

CATV systém;

optická komunikace CWDM/DWDM;

LAN, WAN a sítě metra;

CW laserový zdroj 1550nm.

5. Elektrooptické charakteristiky (T=25℃) 1550nm 20mW SM vláknové laserové diody

Parametr Symbol Stav Min. Typ. Max. Jednotka
Středová vlnová délka λc TL=15~35℃ CW 1548 1550 1552 nm
Optický výstupní výkon PO - 20 - - mW
Prahový proud ITH - - 10 35 mA
Svahová účinnost ƞ CW výstupní výkon 10mW 0.05 0.11 0.2 mW/mA
Provozní proud Iop PO = 20 mW (CW) - 200 300 mA
Spektrální šířka čáry LW FWHM - 2 - MHz
Dopředné napětí laseru VF CW výstupní výkon 20mW - - 3.0 V
Monitorujte temný proud ID - - - 0.1 μA
Šířka pásma (@-3dB) BW - - 2.5 - GHz
Poměr potlačení bočního režimu SMSR CW 35 40 - dB
TEC nastavená teplota Ts - 15 - 35
Vstupní impedance ZIN - 22 25 28 Ω
Proud termistoru ITC - 10 - 100 μA
Odpor termistoru RTH TL = 25℃ 9.5 10 10.5 KΩ
TEC proud ITEC TL = 25℃, TC = 70℃ - - 1.5 A
TEC napětí VTEC TL = 25℃, TC = 70℃ - - 3.5 V
Kapacita TEC T TC = 70℃ - - 50
Teplota termistoru - - - - 100
Drift vlnové délky (EOL) △λ Přezkoušeno
25letá životnost
- - ±0,1 nm
Vlnová délka Teplotní koeficient Δλ/ΔT Teplota TEC
od 15 do 35 hodin
- 0.09 - nm/℃
Vlnová délka Součinitel proudu Δλ/ΔΙ - - 0.01 - nm/mA

6. Výkres obalu a definice PIN-OUT (jednotka: mm) 1550nm 20mW SM vláknové laserové diody

  • Typ 1

  • Typ 2

7. Dodávka, expedice a poskytování 1550nm 20mW SM vláknové laserové diody

Všechny produkty byly před odesláním testovány;

Na všechny produkty je poskytována záruka 1-3 roky. (Po uplynutí záruční doby za kvalitu se začal účtovat příslušný servisní poplatek.)

Vážíme si vašeho podnikání a nabízíme možnost okamžitého vrácení zboží do 7 dnů. (7 dní po obdržení položek);

Pokud položky, které zakoupíte v našem obchodě, nemají dokonalou kvalitu, to znamená, že nefungují elektronicky podle specifikací výrobce, jednoduše nám je vraťte k výměně nebo vrácení peněz;

Pokud jsou položky vadné, informujte nás prosím do 3 dnů od doručení;

Jakékoli položky musí být vráceny v původním stavu, aby měly nárok na vrácení peněz nebo výměnu;

Kupující je odpovědný za všechny vzniklé přepravní náklady.

8. Nejčastější dotazy

Q: Jakou vlnovou délku byste chtěli?

A: Máme velké vlnové délky od 1270nm do 1650nm.

Otázka: Jaký je požadavek na výstupní výkon?

Odpověď: Máme možnosti 10mW a 20mW, můžeme také přizpůsobit podle vašich požadavků.

Otázka: Jaký typ vlákna byste chtěli?

A: SM vlákno nebo PM vlákno.

Hot Tags: 1550nm 20mW SM Fiber Coupled Laser Diode, Výrobci, Dodavatelé, Velkoobchod, Továrna, Na zakázku, Hromadně, Čína, Vyrobeno v Číně, Levné, Nízká cena, Kvalita

příbuzný kategorietřída

posílat vyšetřování

Prosím, neváhejte zadat dotaz v níže uvedeném formuláři. Odpovíme vám za 24 hodin.