1550nm 10mW DFB laserové diody s úzkou šířkou čáry
  • 1550nm 10mW DFB laserové diody s úzkou šířkou čáry1550nm 10mW DFB laserové diody s úzkou šířkou čáry
  • 1550nm 10mW DFB laserové diody s úzkou šířkou čáry1550nm 10mW DFB laserové diody s úzkou šířkou čáry
  • 1550nm 10mW DFB laserové diody s úzkou šířkou čáry1550nm 10mW DFB laserové diody s úzkou šířkou čáry
  • 1550nm 10mW DFB laserové diody s úzkou šířkou čáry1550nm 10mW DFB laserové diody s úzkou šířkou čáry

1550nm 10mW DFB laserové diody s úzkou šířkou čáry

1550nm 10mW DFB laserové diody s úzkou šířkou čáry série přímo modulovaných laserů s externí dutinou je cenově efektivní řešení pro digitální přenos 2,5 Gbit/s ve vláknu SMF-28. Tento je vyroben v hermeticky uzavřeném 14pinovém motýlkovém balení, které obsahuje termoelektrický chladič (TEC), termistor, monitorovací fotodiodu, optický izolátor. NLD poskytuje podstatně nižší rozptyl rozptylu a nižší cvrlikání než přímo modulovaný DFB. Stabilita vlnové délky je zajištěna konstrukcí, čímž se eliminuje potřeba blokování vlnové délky a složitých zpětnovazebních řídicích obvodů.

posílat vyšetřování

výsledek vylíčení

1. Souhrn 1550nm 10mW DFB laserových diod s úzkou šířkou čáry

1550nm 10mW DFB laserové diody s úzkou šířkou čáry série přímo modulovaných laserů s externí dutinou je cenově efektivní řešení pro digitální přenos 2,5 Gbit/s ve vláknu SMF-28. Tento je vyroben v hermeticky uzavřeném 14pinovém motýlkovém balení, které obsahuje termoelektrický chladič (TEC), termistor, monitorovací fotodiodu, optický izolátor. NLD poskytuje podstatně nižší rozptyl rozptylu a nižší cvrlikání než přímo modulovaný DFB. Stabilita vlnové délky je zajištěna konstrukcí, což eliminuje potřebu blokování vlnových délek a složitých zpětnovazebních řídicích obvodů.

2. Zavedení 1550nm 10mW DFB laserových diod s úzkou šířkou čáry

1550nm 10mW DFB laserové diody s úzkou šířkou čáry série přímo modulovaných laserů s externí dutinou je cenově efektivní řešení pro digitální přenos 2,5 Gbit/s ve vláknu SMF-28. Tento je vyroben v hermeticky uzavřeném 14pinovém motýlkovém balení, které obsahuje termoelektrický chladič (TEC), termistor, monitorovací fotodiodu, optický izolátor. NLD poskytuje podstatně nižší rozptyl rozptylu a nižší cvrlikání než přímo modulovaný DFB. Stabilita vlnové délky je zajištěna konstrukcí, což eliminuje potřebu blokování vlnových délek a složitých zpětnovazebních řídicích obvodů.

3. Vlastnosti 1550nm 10mW DFB laserových diod s úzkou šířkou čáry

Vlnové délky ITU dostupné od 1270-1610nm;

Výstupní výkon 10mW;

Spektrální šířka čáry 200-400 kHz;

DFB stabilizovaný jednovidový laser s vlnovou délkou;

Vestavěný optický izolátor, fotodioda monitoru, termoelektrický chladič a termistor;

Udržování polarizace (PM) nebo single mode (SM) vláknový pigtail.

4. Aplikace 1550nm 10mW DFB laserových diod s úzkou šířkou čáry

LAN, WAN a sítě metra;

C/DWDM systémy;

Laserové zdroje;

5. Opticko-elektrická charakteristika: 1550nm 10mW DFB laserových diod s úzkou šířkou čáry

Parametr Symbol Stav Min. Typ. Max. Jednotka
Středová vlnová délka λc TL=17~35℃ CW 1548 1550 1552 nm
Špičkový optický výstupní výkon PO - 10 - - mW
Spektrální šířka čáry LW - - 200 400 kHz
Potlačení bočního režimu
Poměr
SMSR CW 35 45 - dB
Optická izolace - -10 < TC < +70 °C 30 - - dB
Relativní intenzita hluku RIN CW, výstupní výkon 5mW - -145 - dB
Posun vlnové délky s pouzdrem
(-10 až 70 ºC).
△λ TEC teplota při
15℃ až 35℃
- - ±0,1 nm
Teplota vlnové délky
součinitel
Δλ/ΔT TEC teplota při
15℃ až 35℃
- 0.09 - nm/ºC
Proud vlnové délky
součinitel
Δλ/ΔΙ - - 0.01 - nm/mA
Prahový proud ITH - - 10 35 mA
Proud termistoru ITC - 10 - 100 μA
Odpor termistoru RTH TL = 25 °C 9.5 10 10.5 KΩ
TEC proud ITEC TL = 25 °C, TC = 70 °C - - 1.5 A
TEC napětí VTEC TL = 25 °C, TC = 70 °C - - 3.5 V
Kapacita TEC T Tc = 70℃ - - 50 °C

6. Výkres balení a definice PIN-OUT (jednotka: mm) 1550nm 10mW DFB laserových diod s úzkou šířkou čáry

  • Typ 1

  • Typ 2

7. Dodávka, doprava a poskytování 1550nm 10mW DFB laserových diod s úzkou šířkou čáry

Všechny produkty byly před odesláním testovány;

Na všechny produkty je poskytována záruka 1-3 roky. (Po uplynutí záruční doby za kvalitu se začal účtovat příslušný servisní poplatek.)

Vážíme si vašeho podnikání a nabízíme možnost okamžitého vrácení zboží do 7 dnů. (7 dní po obdržení položek);

Pokud položky, které zakoupíte v našem obchodě, nemají dokonalou kvalitu, to znamená, že nefungují elektronicky podle specifikací výrobce, jednoduše nám je vraťte k výměně nebo vrácení peněz;

Pokud jsou položky vadné, informujte nás prosím do 3 dnů od doručení;

Jakékoli položky musí být vráceny v původním stavu, aby měly nárok na vrácení peněz nebo výměnu;

Kupující je odpovědný za všechny vzniklé přepravní náklady.

8. Nejčastější dotazy

Otázka: jaké jsou aplikace a přesnost vlnové délky?

Odpověď: Box optronics může poskytnout vlnovou délku CWDM a DWDM na výběr.

Otázka: Jaký optický konektor požadujete?

Odpověď: Box optronics může zdarma přizpůsobit optický konektor podle požadavku.

Hot Tags: 1550nm 10mW DFB laserové diody s úzkou šířkou čáry, Výrobci, Dodavatelé, Velkoobchod, Továrna, Na zakázku, Hromadně, Čína, Vyrobeno v Číně, Levné, Nízká cena, Kvalita

příbuzný kategorietřída

posílat vyšetřování

Prosím, neváhejte zadat dotaz v níže uvedeném formuláři. Odpovíme vám za 24 hodin.