1550nm 100mW DFB PM Fiber Butterfly Laser Diode
  • 1550nm 100mW DFB PM Fiber Butterfly Laser Diode1550nm 100mW DFB PM Fiber Butterfly Laser Diode
  • 1550nm 100mW DFB PM Fiber Butterfly Laser Diode1550nm 100mW DFB PM Fiber Butterfly Laser Diode
  • 1550nm 100mW DFB PM Fiber Butterfly Laser Diode1550nm 100mW DFB PM Fiber Butterfly Laser Diode
  • 1550nm 100mW DFB PM Fiber Butterfly Laser Diode1550nm 100mW DFB PM Fiber Butterfly Laser Diode

1550nm 100mW DFB PM Fiber Butterfly Laser Diode

1550nm 100mW DFB PM vláknová laserová dioda Butterfly Laser Diode je založena na distribuované zpětné vazbě (DFB) multiquantum well (MQW) a vysoce spolehlivé hřebenové vlnovodné struktuře. Toto zařízení je umístěno ve vysoce výkonném 14kolíkovém motýlkovém balení a je připojeno k 1 m FC/APC konektoru udržujícího polarizaci.

posílat vyšetřování

výsledek vylíčení

1. Souhrn 1550nm 100mW DFB PM vláknová laserová dioda Butterfly

1550nm 100mW DFB PM vláknová laserová dioda Butterfly Laser Diode je založena na distribuované zpětné vazbě (DFB) multiquantum well (MQW) a vysoce spolehlivé hřebenové vlnovodné struktuře. Toto zařízení je umístěno ve vysoce výkonném 14kolíkovém motýlkovém balení a je připojeno k 1 m FC/APC konektoru udržujícího polarizaci.

2. Zavedení 1550nm 100mW DFB PM vláknové motýlkové laserové diody

1550nm 100mW DFB PM vláknová laserová dioda Butterfly Laser Diode je založena na distribuované zpětné vazbě (DFB) multiquantum well (MQW) a vysoce spolehlivé hřebenové vlnovodné struktuře. Toto zařízení je umístěno ve vysoce výkonném 14kolíkovém motýlkovém balení a je připojeno k 1 m FC/APC konektoru udržujícího polarizaci.

3. Vlastnosti 1550nm 100mW DFB PM vláknová laserová dioda Butterfly

100mW Vysoký výstupní výkon;

1550nm střední vlnová délka;

PM vlákno;

Vestavěný TEC a optický izolátor;

Vysoce výkonný laser s distribuovanou zpětnou vazbou (DFB) s multiquantum well (MQW).

4. Aplikace 1550nm 100mW DFB PM vláknová laserová dioda Butterfly

LAN, WAN a sítě metra;

C/DWDM systémy;

Laserové zdroje.

5. Elektrooptické charakteristiky (T=25℃) 1550nm 100mW DFB PM vláknová laserová dioda Butterfly

Parametr Symbol Stav Min. Typ. Max. Jednotka
Středová vlnová délka λc TL=15~35℃ CW 1548 1550 1552 nm
Optický výstupní výkon PO TL=15~35℃ CW - 100 - mW
Prahový proud ITH - - 25 40 mA
Svahová účinnost ƞ CW výstupní výkon 50mW 0.10 0.2 0.4 mW/mA
Provozní proud Iop PO = 100 mW (CW) - 600 - mA
Spektrální šířka čáry LW FWHM - - 1 MHz
Dopředné napětí laseru VF CW výstupní výkon 100mW - - 3.0 V
Monitorujte temný proud ID - - - 0.1 μA
Šířka pásma (@-3dB) BW - - 2.5 - GHz
Poměr potlačení bočního režimu SMSR CW 30 45 - dB
Optická izolace - -10 < TC < +70℃ 30 35 - dB
Polarizační extinkční poměr ZA - 20 - - dB
Relativní intenzita hluku RIN 20 - 1000 MHz - - 160 dB
TEC nastavená teplota Ts - 20 - 35
Vstupní impedance ZIN - - 20 - Ω
Proud termistoru ITC - 10 - 100 μA
Odpor termistoru RTH TL = 25℃ 9.5 10 10.5 KΩ
TEC proud ITEC TL = 25℃, TC = 70℃ - 0.6 1.3 A
TEC napětí VTEC TL = 25℃, TC = 70℃ - 1.3 3.7 V
Kapacita TEC T TC = 70℃ - - 50
Teplota termistoru - - - - 100
Drift vlnové délky (EOL) △λ Přezkoušeno
25letá životnost
- - ±0,1 nm
Posun vlnové délky s teplotou pouzdra Δλ/ΔT 0℃ < Tcase < 65℃ - - 0.001 nm/℃
Vlnová délka Možnost nastavení teploty Δλ/ΔΙ 20℃ < Tλ < 35℃ 0.07 - 0.12 nm/℃

6. Výkres obalu a definice PIN-OUT (jednotka: mm) 1550nm 100mW DFB PM vláknová laserová dioda

  • KOLÍK Popis KOLÍK Popis
    1 Termistor 14 NC
    2 Termistor 13 Laserová anoda (+), uzemnění pouzdra
    3 Laserové stejnosměrné zkreslení (katoda) (““) 12 Laserová RF katoda (-)
    4 Anoda monitoru PD (-) 11 Laserová anoda (+), uzemnění pouzdra
    5 Katoda PD monitoru (+) 10 NC
    6 TEC(+) 9 Zemní plyn
    7 TEC(““) 8 Zemní plyn

7. Dodávka, doprava a poskytování 1550nm 100mW DFB PM vláknové motýlkové laserové diody

Všechny produkty byly před odesláním testovány;

Na všechny produkty je poskytována záruka 1-3 roky. (Po uplynutí záruční doby za kvalitu se začal účtovat příslušný servisní poplatek.)

Vážíme si vašeho podnikání a nabízíme možnost okamžitého vrácení zboží do 7 dnů. (7 dní po obdržení položek);

Pokud položky, které zakoupíte v našem obchodě, nemají dokonalou kvalitu, to znamená, že nefungují elektronicky podle specifikací výrobce, jednoduše nám je vraťte k výměně nebo vrácení peněz;

Pokud jsou položky vadné, informujte nás prosím do 3 dnů od doručení;

Jakékoli položky musí být vráceny v původním stavu, aby měly nárok na vrácení peněz nebo výměnu;

Kupující je odpovědný za veškeré vzniklé přepravní náklady.

8. Nejčastější dotazy

Otázka: jaké jsou aplikace a přesnost vlnové délky?

Odpověď: Box optronics může poskytnout vlnovou délku CWDM a DWDM na výběr.

Otázka: Jaký optický konektor požadujete?

Odpověď: Box optronics může zdarma přizpůsobit optický konektor podle požadavku.

Hot Tags: 1550nm 100mW DFB PM Fiber Butterfly Laser Diode, Výrobci, Dodavatelé, Velkoobchod, Továrna, Na míru, Hromadné, Čína, Vyrobeno v Číně, Levné, Nízká cena, Kvalita

příbuzný kategorietřída

posílat vyšetřování

Prosím, neváhejte zadat dotaz v níže uvedeném formuláři. Odpovíme vám za 24 hodin.