1510nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diode
  • 1510nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diode1510nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diode
  • 1510nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diode1510nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diode
  • 1510nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diode1510nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diode
  • 1510nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diode1510nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diode

1510nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diode

1510nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diode vysoce výkonná DFB laserová dioda je vláknem spojená s jednovidovým optickým vláknem. CW výstupní výkony jsou závislé na vlnové délce a leží mezi 2mW a 20mW. Tyto laserové diody jsou dodávány ve standardním 14kolíkovém motýlkovém držáku a mají vestavěnou monitorovou fotodiodu, termoelektrický chladič s Peltierovým efektem, termistor a optický izolátor. Optické výstupní vlákno SMF-28 nebo PM může být zakončeno konektory SC/PC, FC/PC, SC/APC nebo FC/APC.

posílat vyšetřování

výsledek vylíčení

1. Souhrn 1510nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diode

1510nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diode vysoce výkonná DFB laserová dioda je vláknem spojená s jednovidovým optickým vláknem. CW výstupní výkony jsou závislé na vlnové délce a leží mezi 2mW a 20mW. Tyto laserové diody jsou dodávány ve standardním 14kolíkovém motýlkovém držáku a mají vestavěnou monitorovou fotodiodu, termoelektrický chladič s Peltierovým efektem, termistor a optický izolátor. Optické výstupní vlákno SMF-28 nebo PM může být zakončeno konektory SC/PC, FC/PC, SC/APC nebo FC/APC.

1510nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diode jsou holé laserové diody bez ovladače a ovladače. Laserové diody v tomto formátu jsou vysoce náchylné k poškození elektrickými signály, jako jsou napěťové přechody, špičky a statická elektřina. Proto je důležité používat vhodné napájecí zdroje a držáky. Podrobnosti o kompatibilních ovladačích, držákech a termoelektrických ovladačích jsou v sekci laserové příslušenství.

2. Představení 1510nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diode

1510nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diode vysoce výkonná DFB laserová dioda je vláknem spojená s jednovidovým optickým vláknem. CW výstupní výkony jsou závislé na vlnové délce a leží mezi 2mW a 20mW. Tyto laserové diody jsou dodávány ve standardním 14kolíkovém motýlkovém držáku a mají vestavěnou monitorovou fotodiodu, termoelektrický chladič s Peltierovým efektem, termistor a optický izolátor. Optické výstupní vlákno SMF-28 nebo PM může být zakončeno konektory SC/PC, FC/PC, SC/APC nebo FC/APC.

1510nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diode jsou holé laserové diody bez ovladače a ovladače. Laserové diody v tomto formátu jsou vysoce náchylné k poškození elektrickými signály, jako jsou napěťové přechody, špičky a statická elektřina. Proto je důležité používat vhodné napájecí zdroje a držáky. Podrobnosti o kompatibilních ovladačích, držákech a termoelektrických ovladačích jsou v sekci laserové příslušenství.

3. Vlastnosti 1510nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diode

Balíček motýlků 14PIN;

Středová vlnová délka 1510nm;

Výstupní výkon 10mW nebo 20mW;

FC/APC nebo FC/PC vláknový konektor.

4. Aplikace 1510nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diode

CATV systém;

optická komunikace CWDM/DWDM;

LAN, WAN a sítě metra;

CW laserový zdroj 1510nm.

5. Elektrooptické charakteristiky (T = 25℃) 1510nm DFB laserové diody s vláknem propojeným s motýlkem

Parametr Symbol Stav Min. Typ. Max. Jednotka
Středová vlnová délka λc TL=15~35℃ CW 1508 1510 1512 nm
Optický výstupní výkon PO - 10 - - mW
Prahový proud ITH - - 10 35 mA
Svahová účinnost ƞ CW výstupní výkon 5mW 0.05 0.11 0.2 mW/mA
Provozní proud Iop PO = 10 mW (CW) - 100 200 mA
Spektrální šířka čáry LW FWHM - 3 - MHz
Dopředné napětí laseru VF CW výstupní výkon 10mW - 1.2 3.0 V
Monitorujte temný proud ID - - - 0.1 μA
Šířka pásma (@-3dB) BW - - 2.5 - GHz
Poměr potlačení bočního režimu SMSR CW 35 40 - dB
Optická izolace - -10 < TC < +70℃ 30 - - dB
Relativní intenzita hluku RIN CW, výstupní výkon 5mW - -145 - dB
TEC nastavená teplota Ts - 15 - 35
Vstupní impedance ZIN - 22 25 28 Ω
Proud termistoru ITC - 10 - 100 μA
Odpor termistoru RTH TL = 25℃ 9.5 10 10.5 KΩ
TEC proud ITEC TL = 25℃, TC = 70℃ - - 1.5 A
TEC napětí VTEC TL = 25℃, TC = 70℃ - - 3.5 V
Kapacita TEC T Tc = 70℃ - - 50
Teplota termistoru - - - - 100
Drift vlnové délky (EOL) △λ Přezkoušeno
25letá životnost
- - ±0,1 nm
Vlnová délka Teplotní koeficient Δλ/ΔT Teplota TEC
od 15 do 35 hodin
- 0.09 - nm/℃
Vlnová délka Součinitel proudu Δλ/ΔΙ - - 0.01 - nm/mA

6. Výkres obalu a definice PIN-OUT (jednotka: mm) 1510nm DFB laserové diody s vláknem propojená s motýlovými vlákny

Typ 1

Typ 2

7. Dodávka, doprava a poskytování 1510nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diode

Všechny produkty byly před odesláním testovány;

Na všechny produkty je poskytována záruka 1-3 roky. (Po uplynutí záruční doby za kvalitu se začal účtovat příslušný servisní poplatek.)

Vážíme si vašeho podnikání a nabízíme možnost okamžitého vrácení zboží do 7 dnů. (7 dní po obdržení položek);

Pokud položky, které zakoupíte v našem obchodě, nemají dokonalou kvalitu, to znamená, že nefungují elektronicky podle specifikací výrobce, jednoduše nám je vraťte k výměně nebo vrácení peněz;

Pokud jsou položky vadné, informujte nás prosím do 3 dnů od doručení;

Jakékoli položky musí být vráceny v původním stavu, aby měly nárok na vrácení peněz nebo výměnu;

Kupující je odpovědný za všechny vzniklé přepravní náklady.

8. Nejčastější dotazy

Q: Jakou vlnovou délku byste chtěli?

A: Máme velké vlnové délky od 1270nm do 1650nm.

Otázka: Jaký je požadavek na výstupní výkon?

Odpověď: Máme možnosti 10mW a 20mW, můžeme také přizpůsobit podle vašich požadavků.

Otázka: Jaký typ vlákna byste chtěli?

A: SM vlákno nebo PM vlákno.

Hot Tags: 1510nm DFB Butterfly Fiber Coupled Laser Diode, Výrobci, Dodavatelé, Velkoobchod, Továrna, Na zakázku, Hromadně, Čína, Vyrobeno v Číně, Levné, Nízká cena, Kvalita

příbuzný kategorietřída

posílat vyšetřování

Prosím, neváhejte zadat dotaz v níže uvedeném formuláři. Odpovíme vám za 24 hodin.