1470nm DFB Pigtailed laserová dioda s jednovidovým vláknem
  • 1470nm DFB Pigtailed laserová dioda s jednovidovým vláknem1470nm DFB Pigtailed laserová dioda s jednovidovým vláknem
  • 1470nm DFB Pigtailed laserová dioda s jednovidovým vláknem1470nm DFB Pigtailed laserová dioda s jednovidovým vláknem
  • 1470nm DFB Pigtailed laserová dioda s jednovidovým vláknem1470nm DFB Pigtailed laserová dioda s jednovidovým vláknem
  • 1470nm DFB Pigtailed laserová dioda s jednovidovým vláknem1470nm DFB Pigtailed laserová dioda s jednovidovým vláknem

1470nm DFB Pigtailed laserová dioda s jednovidovým vláknem

1470nm DFB Pigtailed laserová dioda s jednorežimovým vláknem se skládá z laserů s distribuovanou zpětnou vazbou (DFB) , které mají přesně připojený vláknový pigtail pro optimální účinnost vazby. Tato verze se střední vlnovou délkou 1550nm má typický výstupní výkon 1mW~4mW a obsahuje zadní fasetovou fotodiodu a integrovaný optický izolátor. 9/125 jednovidový kabelový kabel je zakončen optickým konektorem typu FC/APC nebo FC/PC. Aplikace zahrnují vysokorychlostní datové a telekomunikační systémy a přístrojové vybavení a optické přístroje vyžadující světelný zdroj s laserovou diodou.

posílat vyšetřování

výsledek vylíčení

1. Souhrn 1470nm DFB Pigtailed laserové diody s jednovidovým vláknem

1470nm DFB Pigtailed laserová dioda s jednorežimovým vláknem se skládá z laserů s distribuovanou zpětnou vazbou (DFB), které mají přesně připojený vláknitý pigtail pro optimální účinnost vazby. Tato verze se střední vlnovou délkou 1550nm má typický výstupní výkon 1mW~4mW a obsahuje zadní fasetovou fotodiodu a integrovaný optický izolátor. 9/125 jednovidový kabelový kabel je zakončen optickým konektorem typu FC/APC nebo FC/PC. Aplikace zahrnují vysokorychlostní datové a telekomunikační systémy a přístrojové vybavení a optické přístroje vyžadující světelný zdroj s laserovou diodou.

2. Představení 1470nm DFB Pigtailed laserové diody s jednovidovým vláknem

1470nm DFB Pigtailed laserová dioda s jednorežimovým vláknem se skládá z laserů s distribuovanou zpětnou vazbou (DFB), které mají přesně připojený vláknitý pigtail pro optimální účinnost vazby. Tato verze se střední vlnovou délkou 1550nm má typický výstupní výkon 1mW~4mW a obsahuje zadní fasetovou fotodiodu a integrovaný optický izolátor. 9/125 jednovidový kabelový kabel je zakončen optickým konektorem typu FC/APC nebo FC/PC. Aplikace zahrnují vysokorychlostní datové a telekomunikační systémy a přístrojové vybavení a optické přístroje vyžadující světelný zdroj s laserovou diodou.

3. Vlastnosti 1470nm DFB Pigtailed laserové diody s jednovidovým vláknem

Vlnová délka 1470nm;

2mW výstupní výkon;

1470nm DFB laserová dioda;

Vestavěný PD volitelný;

Single Mode Fiber pigtail s FC/APC, FC/PC nebo jinými.

4. Aplikace 1470nm DFB Pigtailed laserové diody s jednovidovým vláknem

Digitální přenos signálu;

systém WDM;

Telekomunikace;

Datová komunikace;

Vláknový kanál.

5. Elektrooptické charakteristiky (T=25℃) 1470nm DFB pigmentované laserové diody s jednovidovým vláknem

Parametr Symbol Stav Min. Typ. Max. Jednotka
Středová vlnová délka »C PO = PF 1460 1470 1480 nm
Optický výstupní výkon PF IF=ITH+20mA 2 - - mW
Prahový proud ITH   4   10 mA
Provozní napětí VF - - 1.2 1.5 pF
Doba náběhu/doba pádu TR/TF IF=ITH,PO=PF(20-80)% - - 0.4 ns
Sledujte proud IM PO = PF 0.1 - 1 mA
Kapacita C - - 10 15 PF
Spektrální šířka (-20dB) "Î" IF=ITH+20mA   1.6 2.5 nm
Chyba sledování TE - -1,0 - 1.0 dB
Optická izolace ISO - 30 - - dB
Intermodulační zkreslení řádu 2s IMD2 - - - -50 dBc
Intermodulační zkreslení 3. řádu IMD3 - - - -60 dBc
Relativní intenzita hluku RIN - - - -145 dB/Hz
Poměr potlačení bočního režimu SMSR PO = 2 mW 40 - - dB

6. Nákres obalu a definice PIN-OUT (jednotka: mm) 1470nm DFB pigmentové laserové diody s jednovidovým vláknem

7. Dodávka, doprava a poskytování 1470nm DFB Pigtailed laserové diody s jednovidovým vláknem

Všechny produkty byly před odesláním testovány;

Na všechny produkty je poskytována záruka 1-3 roky. (Po uplynutí záruční doby za kvalitu se začal účtovat příslušný servisní poplatek.)

Vážíme si vašeho podnikání a nabízíme možnost okamžitého vrácení zboží do 7 dnů. (7 dní po obdržení položek);

Pokud položky, které zakoupíte v našem obchodě, nemají dokonalou kvalitu, to znamená, že nefungují elektronicky podle specifikací výrobce, jednoduše nám je vraťte k výměně nebo vrácení peněz;

Pokud jsou položky vadné, informujte nás prosím do 3 dnů od doručení;

Jakékoli položky musí být vráceny v původním stavu, aby měly nárok na vrácení peněz nebo výměnu;

Kupující je odpovědný za všechny vzniklé přepravní náklady.

8. Nejčastější dotazy

Otázka: Jakou vlnovou délku potřebujete?

A: Máme laserovou diodu 793nm 808nm 915nm 975nm.

Otázka: Jaký je požadavek na výstupní výkon?

Odpověď: Box opttronics lze přizpůsobit podle vašich požadavků.

Hot Tags: 1470nm DFB Pigtailed laserová dioda s jednorežimovým vláknem, Výrobci, Dodavatelé, Velkoobchod, Továrna, Na zakázku, Hromadně, Čína, Vyrobeno v Číně, Levné, Nízká cena, Kvalita

příbuzný kategorietřída

posílat vyšetřování

Prosím, neváhejte zadat dotaz v níže uvedeném formuláři. Odpovíme vám za 24 hodin.