1410nm Pigtailed modul koaxiální laserové diody s TEC
  • 1410nm Pigtailed modul koaxiální laserové diody s TEC1410nm Pigtailed modul koaxiální laserové diody s TEC
  • 1410nm Pigtailed modul koaxiální laserové diody s TEC1410nm Pigtailed modul koaxiální laserové diody s TEC
  • 1410nm Pigtailed modul koaxiální laserové diody s TEC1410nm Pigtailed modul koaxiální laserové diody s TEC
  • 1410nm Pigtailed modul koaxiální laserové diody s TEC1410nm Pigtailed modul koaxiální laserové diody s TEC

1410nm Pigtailed modul koaxiální laserové diody s TEC

1410nm Pigtailed Coaxial Laser Diode Module With TEC se obecně používá pro stabilizaci nebo modulaci světelného zdroje. Kromě toho lze vysoce stabilní laserový zdroj použít pro testovací zařízení a zařízení OTDR. Laserová dioda se skládá z čipu CWDM-DFB, vestavěného izolátoru, vestavěné fotodiody monitoru a chladiče TEC a konektoru optického vlákna SC/APC,SC/PC, FC/APC,FC/PC. Zákazníci si mohou vybrat délku optického vlákna a definici pinu na základě skutečné poptávky. Výstupní výkon je dostupný od 1MW, 1270nm~1610nm CWDM vlnové délky.

posílat vyšetřování

výsledek vylíčení

1. Souhrn 1410nm propojeného koaxiálního laserového diodového modulu s TEC

1410nm Pigtailed Coaxial Laser Diode Module With TEC se obecně používá pro stabilizaci nebo modulaci světelného zdroje. Kromě toho lze vysoce stabilní laserový zdroj použít pro testovací zařízení a zařízení OTDR. Laserová dioda se skládá z čipu CWDM-DFB, vestavěného izolátoru, vestavěné fotodiody monitoru a chladiče TEC a konektoru optického vlákna SC/APC,SC/PC, FC/APC,FC/PC. Zákazníci si mohou vybrat délku optického vlákna a definici pinu na základě skutečné poptávky. Výstupní výkon je dostupný od 1MW, 1270nm~1610nm CWDM vlnové délky.

2. Představení modulu 1410nm Pigtailed Coaxial Laser Diode Module s TEC

1410nm Pigtailed Coaxial Laser Diode Module With TEC se obecně používá pro stabilizaci nebo modulaci světelného zdroje. Kromě toho lze vysoce stabilní laserový zdroj použít pro testovací zařízení a zařízení OTDR. Laserová dioda se skládá z čipu CWDM-DFB, vestavěného izolátoru, vestavěné fotodiody monitoru a chladiče TEC a konektoru optického vlákna SC/APC,SC/PC, FC/APC,FC/PC. Zákazníci si mohou vybrat délku optického vlákna a definici pinu na základě skutečné poptávky. Výstupní výkon je dostupný od 1MW, 1270nm~1610nm CWDM vlnové délky.

3. Vlastnosti 1410nm Pigtailed koaxiálního laserového diodového modulu s TEC

vlnová délka 1410 nm;

>2mW výstupní výkon;

Návrh laseru s distribuovanou zpětnou vazbou (DFB);

Vlnová délka/teplotní koeficient 0,1nm/℃;

Vestavěný TEC, termistor a monitor PD;

Volitelný konektor FC/PC nebo FC/APC.

4. Aplikace 1410nm propojeného koaxiálního laserového diodového modulu s TEC

přenosový systém CDMA/GSM;

systém WDM;

Telekomunikace;

Zdroj světla.

5. Elektrooptické charakteristiky (T=25℃) 1410nm propojeného koaxiálního laserového diodového modulu s TEC

Parametr Symbol Stav Min. Typ. Max. Jednotka
Středová vlnová délka »C CW, PO = PF 1407 1410 1413 nm
Optický výstupní výkon PF CW, If=30mA 2 - - mW
Prahový proud ITH CW - 8 15 mA
CW,T=85℃ - - 50
Provozní napětí VF - - 1.2 1.5 V
Doba náběhu/doba poklesu (20–80 %) TR/TF IF=ITH,PO=PF,50Ohm - - 0.2 ns
Sledujte proud IM CW,PO= PF 0.1 - 1 mA
Kapacita C - - 10 15 PF
Spektrální šířka (-20dB) "Î" CW, If=30mA - 0.32 - nm
Efektivita svahu SE CW, If=30mA 0.1 - - W/A
Chyba sledování TE Im=Constant&If= Ith+20mA -1,5 - 1.5 dB
Optická izolace ISO - 30 - - dB
Poměr potlačení bočního režimu SMSR CW, If=Ith+20mA 30 40 - dB
TEC Qmax - - - 0.6 W
Imax - - - 0.9 A
Vmax - - - 1.2 V
T   40 - - K
Odpor termistoru Rth - - 10 - kΩ
Relativní intenzita hluku RIN - - - -145 dB/Hz

6. Výkres obalu a definice PIN-OUT (jednotka: mm) 1410nm propojeného koaxiálního laserového diodového modulu s TEC

7. Dodávka, expedice a poskytování 1410nm koaxiálního laserového diodového modulu s koaxiálním kabelem s TEC

Všechny produkty byly před odesláním testovány;

Na všechny produkty je poskytována záruka 1-3 roky. (Po uplynutí záruční doby za kvalitu se začal účtovat příslušný servisní poplatek.)

Vážíme si vašeho podnikání a nabízíme možnost okamžitého vrácení zboží do 7 dnů. (7 dní po obdržení položek);

Pokud položky, které zakoupíte v našem obchodě, nemají dokonalou kvalitu, to znamená, že nefungují elektronicky podle specifikací výrobce, jednoduše nám je vraťte k výměně nebo vrácení peněz;

Pokud jsou položky vadné, informujte nás prosím do 3 dnů od doručení;

Jakékoli položky musí být vráceny v původním stavu, aby měly nárok na vrácení peněz nebo výměnu;

Kupující je odpovědný za všechny vzniklé přepravní náklady.

8. Nejčastější dotazy

Otázka: Jakou vlnovou délku potřebujete?

A: Máme laserovou diodu 1270 ~ 1610nm.

Otázka: Jaký je požadavek na výstupní výkon?

Odpověď: Box opttronics lze přizpůsobit podle vašich požadavků.

Hot Tags: 1410nm Pigtailed Coaxial Laser Diode Module s TEC, Výrobci, Dodavatelé, Velkoobchod, Továrna, Na míru, Hromadné, Čína, Made in China, Levné, Nízká cena, Kvalita

příbuzný kategorietřída

posílat vyšetřování

Prosím, neváhejte zadat dotaz v níže uvedeném formuláři. Odpovíme vám za 24 hodin.