1390nm DFB laserová dioda SM Fiber TEC
  • 1390nm DFB laserová dioda SM Fiber TEC1390nm DFB laserová dioda SM Fiber TEC
  • 1390nm DFB laserová dioda SM Fiber TEC1390nm DFB laserová dioda SM Fiber TEC
  • 1390nm DFB laserová dioda SM Fiber TEC1390nm DFB laserová dioda SM Fiber TEC
  • 1390nm DFB laserová dioda SM Fiber TEC1390nm DFB laserová dioda SM Fiber TEC

1390nm DFB laserová dioda SM Fiber TEC

1390nm DFB laserová dioda SM Fiber TEC se obecně používá pro stabilizaci nebo modulaci světelného zdroje. Kromě toho lze vysoce stabilní laserový zdroj použít pro testovací zařízení a zařízení OTDR. Laserová dioda se skládá z čipu CWDM-DFB, vestavěného izolátoru, vestavěné fotodiody monitoru a chladiče TEC a konektoru optického vlákna SC/APC,SC/PC, FC/APC,FC/PC. Zákazníci si mohou vybrat délku optického vlákna a definici pinu na základě skutečné poptávky. Výstupní výkon je dostupný od 1MW, 1270nm~1610nm CWDM vlnové délky.

posílat vyšetřování

výsledek vylíčení

1. Souhrn 1390nm DFB laserové diody SM Fiber TEC

1390nm DFB laserová dioda SM Fiber TEC se obecně používá pro stabilizaci nebo modulaci světelného zdroje. Kromě toho lze vysoce stabilní laserový zdroj použít pro testovací zařízení a zařízení OTDR. Laserová dioda se skládá z čipu CWDM-DFB, vestavěného izolátoru, vestavěné fotodiody monitoru a chladiče TEC a konektoru optického vlákna SC/APC,SC/PC, FC/APC,FC/PC. Zákazníci si mohou vybrat délku optického vlákna a definici pinu na základě skutečné poptávky. Výstupní výkon je dostupný od 1MW, 1270nm~1610nm CWDM vlnové délky.

2. Představení 1390nm DFB laserové diody SM Fiber TEC

1390nm DFB laserová dioda SM Fiber TEC se obecně používá pro stabilizaci nebo modulaci světelného zdroje. Kromě toho lze vysoce stabilní laserový zdroj použít pro testovací zařízení a zařízení OTDR. Laserová dioda se skládá z čipu CWDM-DFB, vestavěného izolátoru, vestavěné fotodiody monitoru a chladiče TEC a konektoru optického vlákna SC/APC,SC/PC, FC/APC,FC/PC. Zákazníci si mohou vybrat délku optického vlákna a definici pinu na základě skutečné poptávky. Výstupní výkon je dostupný od 1MW, 1270nm~1610nm CWDM vlnové délky.

3. Vlastnosti 1390nm DFB laserové diody SM Fiber TEC

vlnová délka 1390 nm;

>2mW výstupní výkon;

Návrh laseru s distribuovanou zpětnou vazbou (DFB);

Vlnová délka/teplotní koeficient 0,1nm/℃;

Vestavěný TEC, termistor a monitor PD;

Volitelný konektor FC/PC nebo FC/APC.

4. Aplikace 1390nm DFB laserové diody SM Fiber TEC

přenosový systém CDMA/GSM;

systém WDM;

Telekomunikace;

Zdroj světla.

5. Elektrooptické charakteristiky (T=25℃) 1390nm DFB laserové diody SM Fiber TEC

Parametr Symbol Stav Min. Typ. Max. Jednotka
Středová vlnová délka »C CW, PO = PF 1387 1390 1393 nm
Optický výstupní výkon PF CW, If=30mA 2 - - mW
Prahový proud ITH CW - 8 15 mA
CW,T=85℃ - - 50
Provozní napětí VF - - 1.2 1.5 V
Doba náběhu/doba poklesu (20–80 %) TR/TF IF=ITH,PO=PF,50Ohm - - 0.2 ns
Sledujte proud IM CW,PO= PF 0.1 - 1 mA
Kapacita C - - 10 15 PF
Spektrální šířka (-20dB) "Î" CW, If=30mA - 0.32 - nm
Efektivita svahu SE CW, If=30mA 0.1 - - W/A
Chyba sledování TE Im=Constant&If= Ith+20mA -1,5 - 1.5 dB
Optická izolace ISO - 30 - - dB
Poměr potlačení bočního režimu SMSR CW, If=Ith+20mA 30 40 - dB
TEC Qmax - - - 0.6 W
Imax - - - 0.9 A
Vmax - - - 1.2 V
T   40 - - K
Odpor termistoru Rth - - 10 - kΩ
Relativní intenzita hluku RIN - - - -145 dB/Hz

6. Výkres obalu a definice PIN-OUT (jednotka: mm) 1390nm DFB laserové diody SM Fiber TEC

7. Dodávka, doprava a poskytování 1390nm DFB laserové diody SM Fiber TEC

Všechny produkty byly před odesláním testovány;

Na všechny produkty je poskytována záruka 1-3 roky. (Po uplynutí záruční doby za kvalitu se začal účtovat příslušný servisní poplatek.)

Vážíme si vašeho podnikání a nabízíme možnost okamžitého vrácení zboží do 7 dnů. (7 dní po obdržení položek);

Pokud položky, které zakoupíte v našem obchodě, nemají dokonalou kvalitu, to znamená, že nefungují elektronicky podle specifikací výrobce, jednoduše nám je vraťte k výměně nebo vrácení peněz;

Pokud jsou položky vadné, informujte nás prosím do 3 dnů od doručení;

Jakékoli položky musí být vráceny v původním stavu, aby měly nárok na vrácení peněz nebo výměnu;

Kupující je odpovědný za všechny vzniklé přepravní náklady.

8. Nejčastější dotazy

Otázka: Jakou vlnovou délku potřebujete?

A: Máme laserovou diodu 793nm 808nm 915nm 975nm.

Otázka: Jaký je požadavek na výstupní výkon?

Odpověď: Box opttronics lze přizpůsobit podle vašich požadavků.

Hot Tags: 1390nm DFB laserová dioda SM Fiber TEC, Výrobci, Dodavatelé, Velkoobchod, Továrna, Na míru, Hromadné, Čína, Vyrobeno v Číně, Levné, Nízká cena, Kvalita

příbuzný kategorietřída

posílat vyšetřování

Prosím, neváhejte zadat dotaz v níže uvedeném formuláři. Odpovíme vám za 24 hodin.